„Šílená“ Bartošová tvrdí: Lucie Bílá mě proklela!

Poslední desetiletí je pro zpěvačku Ivetu Bartošovou jako zakleté. Klesající popularita, osobní problémy a nalomené zdraví dohnaly hvězdu našeho dětství k závislosti na prášcích a málem i k sebevraždě. Jak se tak úspěšný život mohl tak rychle zvrhnout? Iveta má vysvětlení. Za všechno může černá magie Lucie Bílé!

V knize Neměla jsem se narodit, která vznikla na základě rozhovorů s Ivetou Bartošovou, a která přijde v příštích dnech na pulty knihkupectví, se objevuje zajímavá výpověď o rivalitě dvou stálic české pop-music. Lucie Bílá údajně na Ivetu odjakživa žárlila a chtěla za každou cenu zaujmout její místo na profesním vrcholu. Dokonce prý k tomu použila voo-doo…

„Bylo to v době, kdy jsem měla největší úspěchy a ona velmi trpěla tím, že nemůže dosáhnout toho, co mám já,“ uvádí Iveta v knižním rozhovoru. Lucie jí tehdy darovala malou sošku z ebenového dřeva, která vypadala jako „smutný schoulený človíček“. „No a tím to všechno začalo. Od té doby mi bylo strašně špatně. Měla jsem třeba takové stavy, že jsem tři dny nemohla ani dýchat. A jakoby zničehonic jsem ochrnula… Nikdo nevěděl, co se mnou je,“ vylíčila špatnou vzpomínku Iveta, podle níž tajemná soška odstartovala veškeré její životní neštěstí.

No jistě, jak jinak bychom vysvětlili, že se najednou odněkud vynořila neznámá Hana Zaňáková s prořízlou pusou a magickým pseudonymem Lucie Bílá a během pár let převálcovala nejenom něžnou Ivetku, ale všechny dosavadní pěvecké jedničky? Jestli to ale není tím, že Lucie má zlato v hrdle, jaké se hned tak neslyší. Její hlas má sílu i rozsah, jemuž může v popu konkurovat málokdo. Hudební fanoušci by byli tupí, kdyby tohle neocenili. Je tady ovšem ještě možnost, že si Lucie ten ďábelský hlas nějakým způsobem přičarovala.

Kdybychom se posunuli v čase o pár století zpátky, Lucie by se už škvařila na hranici a Iveta by si vydobyla místo neškodného dvorního slavíčka. Ocitla by se tedy v podobném postavení, jako byla kdysi před sametovou revolucí. Taková éra jí vyhovuje – konkurence s odvážnější image a lepšími schopnostmi se snadno zlikviduje, vůdci totalitních režimů přeci nemají rádi, když někdo příliš vyčnívá z řady. A princezně Ivetě by byla nasazena korunka.

Sama Lucie Bílá nepovažuje za nutné se v kauze voodoo zdlouhavě obhajovat. Stejnou figurku prý darovala pro štěstí několika lidem, nejen Bartošové. „Byla to dřevěná soška modlícího se Buddhy,“ uvedla.

Co kdyby se Iveta vymanila ze svých bludů a začala na svém štěstí pracovat vlastními silami? Nebo si myslíte, že její životní zvraty jsou opravdu dílem černé magie? Sem s názory.

19.1.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist