Sex o život

Svou orientací jsem si zcela a úplně jistá, ne nejsem na holky. Někdy ale v životě přijde chvíle, kdy výjimka potvrzuje pravidlo.

Má dlouholetá kamarádka Kamila je taky „jen na kluky,“ale…Tato situace byla doopravdy výjimečný stav.

Kamila je ten typ ženy, co má na chlapy prostě smůlu. Prvního manžela načapala se svou nejlepší kamarádkou, zakrátko potom se rozvedli. Našla si mladšího muže, opět se vdala a po čase se znovu rozvedla, v době, kdy jí došlo, že je to holkař prvního stupně.

článek

Z prvního manželství měla syna Libora a z druhého dceru Evu. Byl mezi nimi větší věkový rozdíl. Po krátkém vzpamatování se z druhého rozpadu manželství se seznámila se svou zatím poslední láskou Radkem. Byl o 8let mladší než ona a jak to tak bývá, zamilovala se do něj příliš rychle, lítala v tom až po uši. Problém byl, že Kamila byla živel. Docela nezkrotná ženská ve středním věku. Měla ráda společnost, hudbu, tanec, víno a zpěv. Radek byl spíš ten domácí typ, co by se radši svalil k televizi a byl s Kamilou o samotě. S dobrým jídlem a jen občasným výletem k rodičům. Po čase se mu znelíbil styl života Kamily. Několikrát se pohádali tak, že Radek práskl dveřmi a raději se vzdálil zpět k rodičům. O to hezčí pak bylo jejich usmiřování a návraty zpět.

Jednoho večera u mě zazvonil zoufalý Kamilin syn Libor. „Hani, s mámou je zle! S Radkem se opět ostře pohádala. On si sbalil všechny věci a odjel, prý nadobro. Máma dala na dnešní noc sestřičku k babičce a mě vystrnadila z bytu s pořádným kapesným, ať si jedu užít někam s kamarády na disko!!! Nevím, co mám dělat, viděl jsem u ní prášky na spaní. Mám strach, že si něco udělá.“

článek

Podle toho, jak to líčil, situace nevypadala zrovna růžově, cítila jsem, že musím nějak zasáhnout!

Neváhala jsem ani chvilku a vyrazila k nim. Kamila mi otevřela celá ubrečená, zoufalá a zcela zničená. „Je konec, definitivní konec, už nemám sílu tu být. O malou Evku bude postaráno, babička se o ni dobře postará a Libor už je skoro dospělý, ten si nějak poradí.“

Otevřeli jsme spolu láhev vína, sobě jsem si nalila víc než Kamile a začaly jsme spolu tu smutnou situaci rozebírat. Chvílemi Kamila tak brečela a nebyla k zastavení, že jsem ji musela pořádně a pevně obejmout a snažila se ji co nejvíc utišit. Pohladila po vlasech a najednou jsme se líbaly. „Hani, z tebe vyzařuje taková krásná energie, mám na tebe chuť! Tvoje náruč mě tak krásně uklidňuje a vzrušuje zároveň.“ 

článek

Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem se nezmohla na nějaký odpor a nechala ji, ať si se mnou hraje. Povalila mě do sedačky v obýváku. Bleskurychle mi sundala kalhoty a kalhotky a vrhla se na můj klín. Z úložného prostoru sedačky vytáhla gumového robertka a silně jej do mě vsunula. Až jsem trochu zajekla. To ji vyprovokovalo k rychlému a nepřetržitému zasunování, pořádně silně. Ještě že nebyl větších rozměrů, jinak by mně snad jeskyňku natrhla.

Kamila si patrně s robertkem asi často hrávala. Věděla, jak a do jakého úhlu ho nastavit a v kterou dobu zrychlit či zpomalit. Když už se blížilo vyvrcholení, rychle ho vytáhla a vsunula do mě svůj jazyk a masírovala klitoris. Lačně jsem se jí nastavovala. Protože se mi to moc líbilo, ale taky proto, že Kamila měla touhu mě udělat, zapomenout tak na bolest srdce.

článek

 „Jde tu o život, a ten já musím zachránit stůj co stůj“ blesklo mi hlavou. Po mém vyvrcholení jsme obě usnuly spolu na sedačce ve vzájemném objetí. V půlce noci jsem se vzbudila. Prášky na spaní spláchla do záchodu a odešla domů. Synovi Liborovi napsala sms: „Máma bude v pořádku, život si nevezme, neboj“. Za pár dní se Kamilin přítel Radek nastěhoval zpět. A nikdy jsme mu ani jedna neprozradily, co se té noci stalo. Zůstalo to mezi mnou a Kamilou jako velké tajemství.

Foto zdroj: profimedia.cz

13.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist