Sex na veřejnosti: Šest nejbizarnějších případů

Milostná touha je u některých jedinců silnější než stud a najdou se i tací, kteří se v sexu na veřejnosti přímo vyžívají. Víte, kde všude byli podobní hříšníci přistiženi?

V letadle
O rychlém milostném aktu v záchodové kabince letadla sní mnohé páry a realizace takového snu není výjimečná. Horší ovšem je, když se pohlavnímu pudu neubrání sám pilot a odpoutá pozornost od řízení. První zaznamenaný sex ve vzduchu v roce 1916 tak skončil pádem letadla a stal se varovným mementem, že se veškeré erotické experimenty v pilotní kabině nedají doporučit.

V bance
Francouzi jsou vyhlášení milovníci a není divu, že se nedokážou ovládnout, ocitnou-li se s ženou svého srdce o samotě. Přihodilo se, že jeden takový francouzský páreček na chvíli osaměl v bance. V záchvatu vášně jim zřejmě vůbec nedošlo, že sem mohou každou chvíli vstoupit další klienti. A když do banky vběhla skupina náctiletých a začala si milující se dvojici nahrávat kamerou v mobilech, hlavní protagonistka ze studu omdlela.

Na střeše policejního auta
Holanďané jsou zvyklí na rozvolněné zákony a všeobecnou toleranci, takže ani pro ně není sex na veřejném místě tabu. Když si jedni holandští milenci pro své milostné hrátky vybrali střechu policejního auta, nemuseli se bát zvláštního postihu, přestože ve voze seděla poklidně svačící dvojice policistů. Slezli až poté, co je o to strážci zákona slušně požádali. Sex na střeše policejního auta sice není v zákoně uvedený jako zakázaný, ale policisté musejí být schopni výkonu služby, a to zákon stanovuje.

Ve škole
Málokterá školní budova je ušetřena mimomanželských románků pedagogů. Ředitel jedné školy v Severní Karolíně to ale přehnal. Rozdával si to s různými učitelkami přímo na svém stole, který 24 hodin denně snímala bezpečnostní kamera. Aféra ho donutila rezignovat na svou funkci a ze školy odešly i jeho milenky.

Na jeřábu
Není to nic pro člověka, který trpí strachem z výšek, ale dvěma milovníkům adrenalinu z Floridy to připadalo jako to pravé ořechové. Vyšplhat na jeřáb a pomilovat se s výhledem na šokované tchánovce v hloubce pod vámi, která z nás má takovou zkušenost? Dotyční měli štěstí, že jeřáb patřil otci milence, a tak vyvázli jen s pokáráním.

V soudní síni
Kdybyste se během soudního jednání svalili se svým přítelem na zem a začali se bezostyšně oddávat jeden druhému, nejspíš by vás ochranka okamžitě vyvedla ven. Když jste ale soudce, můžete nenápadně masturbovat pod stolem, aniž by si toho někdo všiml. Jistý rozhodčí z Oklahomy to tak praktikoval během jednoho procesu klidně patnáctkrát. Když to prasklo, šel sedět na čtyři roky a byl vyloučen z advokátní komory.

28.11.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist