Se Sárou o kartách, výkladech a splněných snech

Protože víme, jak moc jste si oblíbili naši astroporadnu a online výklady, vyzpovídali jsme pro vás naši Sáru. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se k výkladům dostala, jak správně položit dotaz, aby karty odpověděly i kdy vás čeká další online výklad zdarma po celý den.

Jak ses dostala k výkladům?
Vyplynulo to tak nějak přirozeně, prostě vývoj, cesta a naslouchání druhým. Vždycky jsem byla empatická a dokázala se vcítit do problémů ostatních. To je asi základ mé práce.

Jaké karty máš nejraději a proč?
Mám několik druhů tarotu, karty Lenormand a Osho Zen tarot, celkově mám desítky různých druhů karet, hodně jsem jich dostala darem a ty, co používám, jsem si koupila sama. Pokud dělám osobní konzultace tak využívám informace z aury.

Karty jsou již jen jako doplněk a lepší pochopení problému, velmi často se však stává, že karty již dotazující nevyžaduje. V poradně využívám Osho Zen tarot, velmi mi usnadňuje práci. Nedá se říct, že mám některé karty raději, beru je jen jako jednu z mnoha pomůcek – nástroj, nic víc.

Na co všechno karty dokážou odpovědět?
Karty dokážou odpovědět v podstatě na jakoukoliv otázku, ale záleží na tom, jestli ji ten, co karty vykládá, dokáže správně přečíst.

Jak teda správně pokládat otázky?
Otázka by měla být jednoduchá a zaměřena na věc, kterou se chcete dozvědět. Čím přesněji se otázka položí, tím je odpověď přesnější. Pokud se ptají čtenářky na dálku, což znamená v naší poradně, tak je samozřejmě jasné, že je rozdíl v odpovědi na dálku a při osobní konzultaci, kdy přesnost odpovědi je výrazně vyšší. Je to asi stejné, jako kdybyste chtěli na dálku po lékaři stanovit diagnózu.
Bylo by také velmi dobré, aby si čtenářky rozmyslely, jestli opravdu chtějí slyšet odpověď a jsou schopny ji přijmout. Což se týká hlavně nevěry a milostných trojúhelníků.

článek

Co když se otázka položí špatně?
Otázku nelze položit špatně, ale nepřesně. Přirovnala bych to k počítači, když mu zadáte špatný dotaz, dostanete špatnou odpověď.

Co když se člověk ptá pořád na to samé dokola?
Pokud se člověk opakovaně ptá, na svoji záležitost, přesto, že odpověď dostal, energeticky zasahuje do světa příčin a následků a mění svoji pozici, vůči tomuto tématu. Příklad: Žena se zeptá, jestli se s mužem vezmou, při první odpovědi může vyjít ano. Druhá odpověď vyjde překážky a po třetí ne, vy si nejste určeni.

Chyba není na straně vykladače nebo toho, koho se ptáte, ale na straně tázajícího, protože svými opakovanými otázkami zasahoval do světa příčin a tím pádem zhoršil svoji pozici k tomuto tématu. Svět příčin je božské místo, kam odcházíme během spánku a tam se děje skutečný život.

Totéž platí, když tazatelky mění jména, data narození atd. Je dobré vědět, že myšlenka a slovo má velkou sílu, to, do čeho vkládají vibrace – energie, vrací se zpět. Což v praxi znamená: zaobíráš se intenzivně nevěrou svého partnera, podezříváš ho bez toho, abys měla důkaz, pak počítej s tím, že to co vysíláš, dostaneš zpět. Proto bych všem hledajícím doporučila, ať vymění staré nefunkční vzorce chování za lásku k sobě, ta totiž dokáže opravdové zázraky. Zamyslete se, čím se vaše mysl zaobírá a pokud vás to nenaplňuje radostí, udělejte změnu. Posune vás vpřed a časem zjistíte, že veškeré odpovědi na otázky, máte ve svém nitru, stačí se jen zklidnit a s důvěrou naslouchat.

Pokud se těšíte na říjnový výklad karet online a zcela zdarma, pak nás nezapomeňte sledovat i zítra. O půlnoci ho pro vás spustíme.

A od Sáry tu máme ještě malý dárek pro všechny věrné čtenářky: V galerii najdete speciálně vytvořené zářiče jen pro vás, stačí sledovat tři minuty střed obrázku a nechat energii volně proudit, nejlépe před spaním a během dne dle vašich možností…

Více informací o Sáře a zářičích najdete také zde: www.carodejka-a-carodej-od-vlci-skaly.com

Foto zdroj: profimedia.cz

23.10.2014 12:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist