Se Sárou o černé magii, lektvarech lásky a výkladech karet

Právě v těchto dnech jsme pro vás spustili zbrusu novou astroporadnu, ve které na vaše dotazy odpovídá Sára. Kdo je vlastně Sára, čím se zabývá a jak správně pokládat dotazy, aby karty vyložily skutečný stav věcí?

1.) Jak ses dostala k výkladům karet a magii jako takové?
Byla jsem k tomu určena už před narozením a jen se to ve hmotě povedlo.

2.) Pozorovala jsi na sobě, že máš trošku jiné schopnosti, než ostatní už v dětství? A dědí se tento dar u vás z generace na generaci?
Samozřejmě jako dítě jsem byla jiná, uměla jsem číst myšlenky a nechápala, proč si lidé vymýšlí a lžou. Viděla jsem také duše zemřelých a myslela si, že je vidí všichni. Jelikož náš rod nepatří k magickým, tak mi nikdo nedokázal vysvětlit, proč se mi tyhle věci dějí a během dětství, jsem je potlačila.

3.) Jaké druhy magie, nebo výkladů jsou tvým oborem? A proč?
Dělám tarot, tím pádem i jiné karetní výklady. Co se týká partnerských problémů, tak mám nejraději výklad přes auru, informace, které dostávám, jsou velmi přesné a můžeme tak rozmotat i složitější případy. Informace také přijímám z magických obrazů nebo kamenů, které využívám i k harmonizaci – aktivaci čaker a podvědomí, nejen u lidí, ale také u zvířat. Možná je také práce se zvířaty z hlediska astrálních vlivů. Upravuji energie domů a odvádím přivtělené duše za světlem. Předávám také ženám mantry na probuzení ženské energie, naleznou tak bohyni uvnitř sebe a samy mění své životy. Snažím se lidem vysvětlit, že karty jsou jen nástroj a ukazují možnosti, na nás je, jakým směrem se rozhodneme jít a jaká rozhodnutí uděláme. Je pro mne důležité aby lidé odcházeli povzbuzení a s chutí změnit svůj život. Takže se nikdo nemusí bát, že se dozví informace, které nechce slyšet nebo na ně, není připraven.
Za pomoci druida z Kamenů pracuji s energiemi hmoty a učím se živlovou magii, se ním také pracuji na závažných problémech a pokud je potřeba, posílám klienty na osobní konzultaci, přímo k němu. Proč? Protože si tím odpracovávám problémová rozhodování z minulých životů.

4.) Co říkáš na černou magii?
Neexistuje černá magie, jen zneužití magie černými mágy.

5.) Naše čtenářky tě doslova zavalily lavinou dotazů, s problémy ve vztazích, práci s dětmi…je nějaké pravidlo, jak by měly pokládat otázky, abys jim mohla opravdu co nejpřesněji odpovědět?
Chápu čtenářky, že chtějí ušetřit čas a pokládají několik otázek najednou, takhle hluboko však nejsem schopná jít, bohužel musím odpovídat pouze na jednu otázku, ostatní nechávám být, protože to už by bylo na placenou seanci a není možné z krátkého výkladu zodpovědět složité vztahové nebo jiné otázky.  Pokládejte, proto prosím, vždy jen jednu otázku, je důležité, abyste ji formulovala přesně a jasně. Je to stejné, jako u lékaře, když vás trápí např. bolest v krku, popíšete přesně, o jakou bolest jde a lékař vám doporučí správný lék. Správně položená otázka je základ přesné odpovědi. Např. jste dlouhodobě bez práce a ráda byste věděla, zdali se tato situace brzy změní. Zeptám se: „ Co mohu udělat proto, abych našla práci?“ Když se čtenářky zeptají co na to Kozoroh nebo Blíženec, je velmi těžké odpovědět přesně, nepoznám, o koho jde a pak je komunikace s kartami velmi složitá. Pokud jde o dotazy týkající se zdraví, tak to je kapitola sama o sobě, těžko se napojím na člověka přes krátký dotaz, proto se snažím těmto otázkám vyhnout a nechávám je pouze na osobní konzultace. Otázka by měla být jasná a co nejstručnější, někdy totiž nechápu, na co se mě lidi ptají.  Pokud se ptáte jen tak z legrace, tak karty odpoví přesně obráceně nebo se rozhodnou mlčet.

[[related]]

6.) Blíží se Halloween, jak ty se díváš na tento svátek? Je tato noc opravdu tajemná?
Je to začátek nového magického roku, hranice mezi světy jsou pryč a my se můžeme potkat s bytostmi jiných světů. Nic tajemného na tom není, tedy pro mě.

7.) Asi každá žena touží po lásce, zkoušela sis někdy přičarovat pomocí kouzel lásku? A jak to dopadlo?
Většinou to funguje tak, když lásku přestaneme hledat u jiných a nalezneme ji uvnitř sebe, objeví se váš osudový partner a tak to bylo také u mě, nikdy jsem magii nevyužívala k přivolání partnera. Lásku pomocí kouzel nedoporučuji. Mějte lásku k sobě a nakonec se k vám ta pravá dostane. Ale někdy to trvá.

8.) Vím o tobě, že máš dvě děti, půjde některé z nich ve tvých šlépějích?
Děti jsou samostatné bytosti, nenutím je, i když vím, že talenty oplývají. Vesmír rozhodne co s nimi.

9.) V našem diskuzním foru, jsi založila rubriku Výklad karet. Co se tam čtenářky mohou dozvědět? Mohou tam s tebou třeba konzultovat nějaký problém?
Můžeme promluvit o kartách, můžu vyložit jednu kartu pro den a rozebrat význam, ale na větší problémy je lepší soukromá konzultace. Kontakt na mne naleznete na mých stránkách bohyne-sara.webnode.cz/ nebo se ozvěte přímo do diskuse.

Dotazy pro Sáru v naší Astroporadně můžete pokládat zde.

23.10.2012 8:00| autor: Petra M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist