Sámer Issa má novou lásku! Na jak dlouho?

V českém šoubyznysu snad nenajdeme ukázkovější příklad zmatku v citech. Zpěvák Sámer Issa (25) se už několik let zmítá v rozchodech a návratech a nedaří se mu citově zakotvit. Nyní se v jeho životě objevila nová žena. Jak dlouho mu známost vydrží?

Exotická kráska Camille pochází z Brazílie a vedle Sámera se objevuje už několik týdnů. Svedla je dohromady práce na nové desce a možná také zafungovalo přicházející jaro. „Je to můj anděl,“ řekl o nové známosti Sámer bulváru. Otázkou ovšem je, zda přitažlivá cizinka není jen náplastí na bolavé srdíčko, se kterým ho před pár měsíci zanechala jeho oprášená láska Pavlína Dubná.

Pohledná houslistka Pavlína jako by byla Sámerovou osudovou ženou. Několikrát se rozešli, ale osud je k sobě zase přitáhl jako magnety. Naposledy se k ní zpěvák vrátil po ukončení bouřlivého vztahu s modelkou Agátou Hanychovou. Rozhodli se pro společné bydlení, tajně se zasnoubili a v horizontu pěti let plánovali svatbu a děti. Soužití ale nefungovalo. K definitivnímu rozchodu je podle Sámera přiměl fakt, že mají hodně podobné povahy a oba jsou stejně neústupní. „Jsme jako přes kopírák, a to se při společném bydlení ukázalo jako problém,“ vysvětlil Sámer. S Pavlínou ale zůstávají dobří kamarádi.

Blízcí přátelé nicméně tuší, že se mladý zpěvák s rozchodem dosud nevyrovnal. „Myslím si, že ještě hodně dlouho ji ze života nebudu moci vymazat. A možná ani nechci,“ prohlásil nedávno. Zklamaná prý byla i jeho maminka, pro kterou byl Sámerův návrat k Pavlíně po epizodě s Hanychovou velkou úlevou. Mnohem lépe se s rozpadem vztahu vyrovnala Pavlína, která se zamilovala do tajemného Itala a záhy se k němu přestěhovala. Nebyl právě tohle impulz k tomu, aby si Sámer také našel exotickou cizinku? Lásky natruc obvykle dlouho nevydrží…

Aspoň že už nevede cesta zpět k Agátě, která je v současné době šťastně těhotná s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou. Se Sámerem má sice doteď nevyřízené účty, ale jejich komunikace je nabitá spíš nenávistí, než že bychom v ní nacházeli stopy nevyhaslé vášně. Špínu na sebe házejí přes esemesky i na večírcích před novináři a nebojí se užívat hrubých nadávek. Sámer dnes lituje, že kdy Agátu poznal. „Byla to velká chyba, omyl, který bych hned vzal zpátky, kdyby to šlo,“ přiznal před časem.

Vztahu s Pavlínou ale nikdy litovat nebude. A je dost možné, že by se k ní ihned vrátil, kdyby o to projevila zájem. Co myslíte, dají se jednoho dne znovu dohromady?

29.4.2011 10:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist