S Kozorohem v posteli

Takového staromilce aby pohledal. Vznešený, jako vystřižený ze starých filmů. Ženy jsou zase stvoření nenápadně elegantní, pevná, rozmýšlivá a rozhodně ne marnotratná. To mají muži i ženy v Kozorohu společné.

Nedojímají se nad slávou, luxusem a podobnými nesmysly.  Jsou zabředlí ve své melancholii, elitářství a nostalgické sklíčenosti nad budoucností.

Žena Kozoroh je symbolem znovuobnovy
Neskutečnou sílu v sobě tato žena má! Je jen zdánlivě pomalá a těžkopádná, má ale velmi dobrou intuici pro věci budoucí  a to i přesto, že je, co se týče budoucnosti, tak trochu škarohlídka.  Odmítá hromadit jakékoliv krámy a zbytečnosti a je velmi minimalistická.  Nebývá tak úplně dítětem Štěstěny, ale ve svých citových ranách vidí odrazový můstek k lepším zítřkům. I přesto se v těch svých ranách často úplně vyžívá a nostalgicky rýpe. Často jsou Kozorozi knihomolové, protože v knihách hledají ty hluboké odpovědi na své otázky.

Úsporná žena…
Ano, žena v Kozorohu rozhodně není svádivá a dovádivá. Svůj zájem o muže dává najevo tak nenápadně, že je často jednoduše přehlídnut. Svůj sexuální potenciál si uvědomuje velmi pomalu, zraje jako víno. Archetypálně je znamení Kozoroha pojmuto ve věku kolem 70 let, takže už takový zralý, starý člověk. Stejné rysy najdete u všech Kozorohů – jsou moudří a rozvážní. Vážná Kozorožka není panenka na hraní – ale svého muže uloví často „na jistotu,“ ale do manželství se nehrne. V posteli na její milence čeká jedno překvapení – každé milování prožívá tak, jako by bylo první. Nemá ráda experimenty, ale naopak – stále stejné rituály a postupy.

[[related]]

Muž Kozoroh – starý vévoda
Penzionovaný komisař, charismatický vznešený muž, jen zdánlivě nedostupný – tak může vypadat Kozoroh. Každopádně Vás bude něčím neodolatelně přitahovat a nebude to jen jeho typickým rysem. Kombinace chlapecké mladické krásy a drsného, ztrhaného mužsví – no však si to jen představte – takový Kevin Costner, Orlando Bloom,  Nicolas Cage nebo Jim Carrey či Mel Gibson, ale třeba i Rowan Atkinson. To je pestrá plejáda Kozorohů, kteří by rozhodně stáli za hřích! Lidé se za nimi táhnout, ale oni muži se umí stáhnout v pravou chvíli, nelze jimi manipulovat.

Ovšem pozor, mezi Kozorohy je dost mužů se zkostnatělými názory – takže ženušky domácí, jež jsou na světě od péče o muže a rození dětí. Emancipované ženy by si měli dát trošku pozor, tenhle chlápek by jim hýbal žlučí!

Velká prsa – hm, bohužel – nedostupná!
Pánové v Kozorohu mají prý velmi rádi velmi dobře obdařené dívky. Z nějakého zásadního důvodu však jimi bývají často odmítáni, což velmi těžko nesou a je to jejich citovým zraněním, jež si nesou dlouho a dlouho.  Ono to jeho dvoření je takové nemastné, neslané… Aristokratický pán má rád paradoxně ženskou iniciativu a v sexu je žena tou, která „by mu to měla udělat.“ A ještě jedna tajnost – údajně Kozoroha děsně vzrušuje představa zprznění nějaké té puritánky nebo lolitky. No prostě – tenhle chlapík se nezdá.

Foto zdroj: profimedia.cz

19.12.2012 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist