Rozešla jsem se s přítelem…

Ahoj René,mě je 20 let a v květnu jsem se rozešla s přítelem, vztah trval 4 a půl roku.. v červenci jsem potkala na brigádě fajn kluka kterému je 27 let, znala jsem ho už z předchozího roku, měli jsme si vždy co říct ale oba dva jsme byli zadaní. Tento rok já nezadaná a on měl přítelkyni, s kterou měl problémy a byl sní 2 roky. Svěřoval se mi, V Srpnu se sní rozešel a nechtěl mě do toho zatahovat a říkal mě, že se ozve až vše bude mít vyřešený, tak jsem mu dala telefoní číslo. V září se mě ozval ale ona stále bydlela u něj. On mě říkal, že je to těžký, že si jeho bejvala musí najít byt. psávali jsem si jen v jeho pracovní době, protože nechtěl aby nějakou sms si přečetla. Důvod? ,,Ona by pak vše hodila na mě, že jsem se sní rozešel kvůli holce, ne kvůli tomu, že jsem nespokojený s ní.“ V tě době jsme už chodili ven. Jen na chvíli, většinou na 3 hod. po práci. o Víkendu jezdíval na chalupu se svýma rodičma a jednou sním jela dokonce i ona jelikož se domluvila s jeho rodičma, že si tam bude psát diplomku. Vždy jsem byla na 2 místě. Když jsem mu oponovala tak mě na to odpověděl chápu tě. Před 2 týdnama se už odstěhovala pryč a on začal opravovat ložnici rodičům. Den, kdy se uvidíme určuje vetšinou on a vidíváme se cca 3 hodinky. 17.10. máme jet do wellnesu na víkend. On je hodný lichotí mě, vím že se mu opravdu líbím protže mě to dává najevo. Vím, že je to krátká doba aby jsme se úplně poznali. Má to náročný a musí se to dát vše do kupy. Ale nevím jestli to semnou myslí vážně. Mám pocit, že jsem podpora při rozchodu nebo jen na krátkou dobu a pak konec..zdá se mě, že jsem až najivní.. co myslíte vy? Děkuji za odpověď předem.

Odpověď

Ahoj,
já bych to neviděl tak černě a hlavně to musíte vycítit vy dva, jestli ta pověstná jiskřička přeskočila. Myslím si, že hodně o tom, co a jak bude dále, napoví váš wellness víkend. Myslím si, že tam na sebe budete mít času dost a že v klidu a s čistou hlavou pořešíte to, co zatím jen odkládáte. Podle mne to bude váš rozhodující víkend a po něm už budete mít oba dva jasno, co a jak se dále bude vyvíjet. Nemyslím si, že jsi naivní, ale určitě tě trápí, že jste spolu tak málo. Věřím tomu, že po wellness víkednu bude vše jasné. Jsou jen dvě možnosti - buď ano nebo ne. Určitě se nevracejte domů s tím, že se ještě uvidí co a jak dále. Pokud se takto vrátíte, tak věř, že z toho nic nebude.

27.10.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist