Rozešel se se mnou přítel po dvou letech…

Rozešel se se mnou přítel po dvou letech… Ahoj, prosím o radu jak tohle chování pochopit. Bez jediného náznaku mě opustil přítel před týdnem po SMS. „nemám na to náladu a už mě to nebaví… mezi námi to nefunguje… dej mi čas chci zůstat kamarády. jediné co tomu předcházelo, že o našem intimním životě informoval jeho neteř, mou zaměstnankyni a mě se to děsně dotklo. 5ekla jsem mu, že by se měl nad sebou zamyslet, než něco takového bude povídat takové drbně. pak jsem mu volala a nezvedal tel. pak přišla tato SMS. On je pracovně v zahraničí, tak jsem se pokoušela navázat konverzaci trochu lépe a on neodpovídá…. co dělat On 50 v rozvodovém řízení, já 40 svobodná.

Odpověď

Ahoj,
tak na to, že mu je 50, by se měl chovat trochu jako chlap, a alespoň malinko jako gentleman. Ale podle toho, co jsi napsala, se v padesáti chová jako blb. Klidně bych mu do očí řekl, ať si namluví nějakýho toho svýho kamaráda, požádá ho o ruku a ty mu dej košem. Už jen to, jak se chlubí o vašem společném intimním životě, mě utvrzuje v tom, že je to opravdu blb a ty jsi měla být ta první, která mu měla poslat tu samou smsku, co poslal on tobě. Ničeho nelituj, jsi mladá a princ na bílým koni je na cestě.

23.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist