Rozešel se se mnou přítel po dvou letech vztahu…

Ahoj René! Rozešel se se mnou přítel po dvou letech vztahu, kdy jsme nežili společně v jedné domácnosti. Důvodem je, že jsme prý oba rozdílní, nerozumíme si. Já prý nerozumím věcem, které jsou jemu naprosto jasné a obráceně. Toto způsobovalo hádky a moje „výstupy“, při kterých, když už jsem nevěděla co říct, aby mě pochopil, jsem to vzdala a vztah ukončila. Ale další den jsem toho litovala a vztah jsme opět obnovili. Nyní tomu bylo taky tak, ovšem cesty zpět už zřejmě není. Partner říká, že život je krátký, abychom se jen hádali, že se k sobě prostě nehodíme. Samozřejmě se jenom nehádáme, máme i společné zájmy. Nejvíc nám funguje chemie ve vztahu i sex, což přiznává i přítel. Proč nám nedá ještě šanci? Vždyť většina těch hádek pramenila i z toho, že jsme po dvou letech stále nebydleli spolu, jen se navštěvovali, což mě dost frustrovalo. Mám ještě u něho šanci? Sázím na ten sex, že mu bude smutno. Ale možná má pravdu a náš vztah nemá šanci. Je nám kolem 40, oba již máme něco za sebou, což asi také má vliv na naše reakce. Za tvůj pohled předem děkuji.

Odpověď

Ahoj,
asi tě moc nepotěším, ale myslím si, že když ti partner řekne, že se k sobě nehodíte, tak to asi myslí vážně. Na takové pokusy, jestli to klapne nebo neklapne, je život opravdu krátký a sex není to jediné, co může klapat ve vztahu. Ten sex je jen taková třešínka na dortu, ale vztah dvou lidí chce více. Vztah bez lásky, něhy, citu, ale jen se sexem není to pravé ořechové. Pokud to budeš chtít slepit, tak se obávám toho, že to dopadne naprosto stejně.

27.8.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist