Rozchod

Dobrý den,rnmám 6 let vztah s přítelem, je nám oběma přes čtyřicet. Nedávno se rozvedl, dřív byl hodně majetný, ale teď naopak hodně zadluženy, což ale není u mě problém. Vždycky jsem se spoléhala sama na sebe. Poslední rok jsem protivná, často vyvolávám hádky, žárlím a dělám tzv. scény. Uvědomuji si to, ale nemůžu si nějak pomoct. Našla jsem u partnera účtenku za nakoupení spodního prádla. Některé bylo pro mě, ale jedno jsem nedostala, tak jsem se ho napřímo zeptala. Poslední půlrok neměl tolik zájem o sex a přičítala jsem ho jeho finančním problémům, ale teď mě okamžitě napadlo, že má milenku. Samozřejmě to vše popřel, že nikoho nemá, měl pár vysvětlení a zakončil to tak, že ho nikomu nedal. Nemůžu se zbavit pocitu, že mi lže a podle toho se chovám. Demonstrativních rozchodů už jsem předvedla hodně a vždycky jsem byla ta, která přišla za ním, Vždycky mi tvrdil jak moc mě miluje a konečně našel člověka se stejnými hodnotami. Řekla jsem mu, že končím, on mně napsal pár zpráv, které ukazovaly v jakém světle mě vidí, že už ani pro mě není teď dost dobrý, když nemá peníze. Úplně jsem se odmlčela. Je to týden, ozval se několikrát po zprávách, nic jsme neřešili. Chtěla bych ho zpátky, ale potřebuji aby se jednou ozval on a řekl, promiň. Nejsem zoufalá, nehroutím se, ale vím, že ho mám upřímně ráda, že i já jsem udělalal hodně chyb a nevím jak teď dál. Jestli mě má i on rád? Děkuji..

Odpověď

Ahoj,
docela mne tvá písmenka vyděsila. A pokud na to budu koukat jako chlap, tak mne musí napadnout zákonitě jen jedno slovo "hysterka", sorry. Zkusila ses někdy zamyslet nad tím, jak se chováš? Tu účtenku jsi určitě nenašla, ale podle mne hodně dlouho hledala. Ty kalhotky, které jsi nedostala a marně je hledáš, možná nosí tvůj přítel. Na to že je ti přes 40 let a váš vztah trvá 6 let, tak klobouk dolů, ne tobě ale příteli. Já na jeho místě bych byl už dávno za horami. Sice chudý, ale šťastný. Vzpamatuj se.

28.2.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist