Rozbitý vztah…mám mu dát ještě čas?

Reakce – rozbitý vztah Moc Vám děkuji René za náhled a vysvětlení. Bojovala bych ráda, ale jsme od sebe 50 km, po posledním tel. hovoru (den po rozchodu) mi řekl, že se ozve, že mi slíbil ještě pomoci s autem, že to chce dodržet. Na závěr jen řekl „tak ahoj a pusu“. Radíte mi, abych zůstala v kontaktu s ním i dětmi. Nejde to, vůbec. (děti bydlí jinde u matky) Nechci na něj tlačit, potřebuje si asi ujasnit vše v sobě. Jednekrát jsem mu volala,tel. nezvedl a 2x poslala smsku, že na něj myslím, co dělá a že mi chybí. Reakce žádná.Tak teď poraďte jak zůstat v kontaktu. On je v práci od rána do večera, přijde, nají se a jde pracovat do dílny, tam je tak do půlnoci a druhý den nanovo. Když už nemůže, celý den prospí.Ještě má u mne ty věci a moje klíče. Podotýkám, že od jeho odchodu je to 3 týdny.Mezitím jsem mluvila s jeho matkou, která chtěšla zůstat v kontaktu, že zajede, ale také už couvá a neozývá se. Jí se prý nesvěřuje. Mimochodem je to kozoroh. Mám mu dát ještě čas a neozývat se, když neraguje? Myslím, že se to vněm nějak pere, myslí, že si vystačí jen s prací a dětmi a mne se snaží nějak vypudit zu hlavy. Kdybych mu byla úplně lhostejná, tak by vrátil klíče a přijel si pro věci, nebo se mýlím? Děkuji Anna (odpovídal jste mi 12.9.)

Odpověď

Ahoj,
je těžké s někým zůstat v kontaktu, když o to nestojí. Pokud je to takový workoholik, že je mu práce přednější než jeho soukromý život, tak to je dost špatné. A docela pochybuji, že to nějak změníš, protože ono nejde do nekonečna udržovat kontakt, když je to pouze jednostrané. Vím, že jsi pro udržení vašeho vztahu už udělala hodně, ale pokud není žádná odezva, tak tě to jednoduše přestane bavit, pořád se vnucovat a přemlouvat nepřemluvitelného. Pokud nereaguje, tak se obávám, že už jsi mu opravdu tak trošku lhostejná a to, že si nepřišel pro věci, tak to si myslím, že je oželí jen proto, aby se s tebou nemusel už nikdy vidět. Asi bych na tvém místě bral situaci takovou jaká je a to je konec. Jeho maminka určitě ví o tom, jak na tom její synáček je a asi jí řekl, aby i ona s tebou přetrhala vazby, a proto se tak chová. Postav se k tomu čelem a začni přemýšlet o novém a snad lepším vztahu.

24.9.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist