Rok od rozchodu mne stále miluje…

Ahoj, chtěla bych se s tebou poradit a zeptat na tvůj názor, co se týče mého ex-přítele a jeho citům ke mě. Byli jsme spolu 4 roky a před rokem jsme se rozešli, Po rozchodu mě hodně psal a otravovat, pomlouval u známých apod.., to ho naštěstí po chvíli přešlo a přešel spíš v pravidelné psaní sms. Psal mi cca jednou za týden, jak mě miluje a nemůže beze mě začít nový život. Našla jsem si nového přítele(nevyšlo nám to), kterému taky párkrát ohledně mě něco napsal. Nevím, jak ho chápat, je to rok a on mě stále miluje. Teď se spolu bavíme v klidu, jelikož máme společné přátelé a on mi je schopný snést vše, co mi na očích vidí. Dokonce se pokoušel začít vztah s jinou ženou, ale po chvíli jí odmítl, protože prý nemůže a nejde to, pořád miluje mě. Přemýšlím, jestli to je nemoc nebo opravdu jen láska. Já nikdy tohle nezažila a nevím, jak ho chápat. Nejhorší je, že když jsem s ním, tak mi je s ním pořád fajn, i když náš vztah měl hodně problémů, jelikož se snažil být tím nejlepším a hodně mi lhal. Jaký máš na to názor? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
řekl bych, že je to nemocná láska! Možná je tvůj bývalý přítel opravdu nešťastný a pořád tě miluje. Ale to si musíš v hlavě srovnat TY a vzpomenout si na to, proč to na poprvé neklapalo a co bylo příčinou! Jen se bojím, aby se nenaplnilo přísloví, že do stejné řeky se dvakrát nevstupuje! Ale podle toho co píšeš, ho stále miluješ a on tebe asi taky a tak si sedněte, dejte si lahvinku vínečka a promluvte si o tom, jak by to mělo být dál a co od toho oba dva očekáváte. Pokud byste se rozešli podruhé i třeba kvůli nějaké hlouposti, tak to by tě bolelo ještě víc než před tím! Hlavně se musíte vypořádat s tou jeho lhavou povahou. Pokud by ti znovu zalhal, tak to bude cesta do pekel a neustojíte to! Možná, že tím že zůstal sám, tak si uvědomil, o jakou báječnou ženskou svého života přišel a teď už si dá velký pozor, aby takovou hloupost znova neudělal!

18.9.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist