Rok mám vztah s mužem…

Ahoj René, ráda bych znala tvůj názor na… Rok mám vztah s mužem, bohužel bydlíme každý v jiném městě, ale vídáme se každých 14 dní, ale hodně si píšeme a voláme. Seznámil mě s celou svojí rodinou i s dětmi ( je rozvedený), které mívá také 1xza 14 dní, občas trávíme víkend společně. Má ovšem kamarádku, která bydlí od něj ještě dál něž já, ale …. posílá jí veškeré naše emaily, naši konverzaci na skype i FB…. ona mu pak říká svůj názor na moje odpovědi, moje reakce. Když jsem se ho zeptala proč to dělá, že mě to zraňuje, že tím narušuje naše soukromí, odpověděl mi, že si s ní říká všechno, že ona mu rozumí, že mezi sebou nemají žádná tajemství. Já vnímám, že když jsme spolu, chová se spontáně, láskyplně, ale když píše odpovědi do emailů je jiný, jako by spíše psal to, co mu radí ona a ne to co cítí sám. Proč to dělá? Nerozumím tomu a nevím co s tím? Když jsme o tom mluvili, nechtěl uznat, že by ho jakkoli v názorech ovlivňovala. děkuji Š.

Odpověď

Ahoj,
netuším co ho vede k tomu, že každé vaše slovo musí konzultovat s kamarádkou a co od toho očekává. Asi nemá vlastní názor na to, jak se má chovat v partnerském vztahu. Chápu, že jsou kamarádské vztahy důležité, ale přeposílat vše, co si napíšete, se mi zdá dost ujeté. Možná vyrůstal v rozvrácené rodině a teď se na kamarádku kouká jako na svoji mamku, se kterou asi neměl tu možnost probírat své mládí a své lásky. Možná by stálo za to si promluvit s tou jeho kamarádkou, a pokud před sebou opravdu nemají žádná tajemství, tak možná najdete společnou řeč a ona tě pochopí a přestane mu kecat a hlavně radit do života.

18.10.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist