Speciální
horoskop

Rodiče podle znamení zvěrokruhu. Raci jsou citliví, Skopci zase náladoví. Jak jsi na tom ty?

Výchovné metody jsou u každého rodiče různé a leckdy se přístupy k výchově mohou opravdu radikálně lišit. Podle astrologů je předurčuje znamení zvěrokruhu, ve kterém se rodič narodil. Každé má své pozitivní a negativní stránky. Jaké jsou ty tvoje?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani mají rádi svůj vlastní život a ani jako rodiče se nechtějí zřeknout přátel. Máma Beran dovede být zdravě soutěživá, hraje férově a také se to snaží vštěpovat svým potomkům. Občas ale může být velmi náladová, když věci nejsou podle jejích představ.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají rádi rutinu a přesně vědí, co je pro jejich rodinu dobré. Tahle máma vede své děti vždy ke slušnému, morálnímu chování a také je drží při zemi. Má také slabost pro všechno dobré, včetně dobrého jídla.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Matky narozené ve znamení Blíženců jsou pro každou špatnost. Rády si s dětmi hrají a povídají. Děti je milují za jejich hravou povahu. Jsou zásobárnou nezdolné energie, nicméně někdy je toho až trochu příliš, rodinná stabilita může být v ohrožení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Těžko najít láskyplnější mámu, než je máma Rak. Ta se mámou snad už narodila. Račí maminky jsou milující, citlivé a oddané, často ale také příliš náladové a někdy to s tou mateřskou péčí opravdu přehánějí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvice jsou plné života, je s nimi velká zábava, jsou neposedné a děti je proto zkrátka milují. Skvěle umí děti zabavit, podnítit je k větší představivosti. Druhá strana mince je ta, že mohou někdy drobné nepříjemnosti až přehnaně zveličovat, prostě dělat z komára velblouda.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno mají dobře zorganizované, jsou praktické a sečtělé. Mají ze všech znamení zvěrokruhu nejlepší výchovné návyky. Jejich děti ale mohou být vinou přílišného lpění na dodržování pravidel k okolí a k rodičům ostatních dětí příliš kritické.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jsou neskutečně trpělivé a neupírají dětem právo dělat chyby. Snaží se je vést ke kultuře a dobrému chování, nicméně někdy jsou poněkud nepředvídatelné. A mohou dokonce propadnout jistému snobismu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dělají si věci po svém a názor ostatních na jejich rodičovství je jim srdečně ukradený. V rodině často zastávají vedoucí roli, někdy jsou ale jejich emoce až příliš vřelé, nebo naopak příliš chladné. Děti se v tom pak mají problém vyznat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelkyně milují rizika, výzvy a je s nimi vždy zábava. Jsou zpravidla moudré a své děti vedou ke čtení, hledání nových cest a dobrodružství. Mohou být ale někdy až příliš netrpělivé a občas nechávají věci dojít až příliš daleko.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Matka Kozoroh je pomyslnou skálou, o kterou se dá opřít a která je také zdrojem inspirace. Je zvyklá tvrdě pracovat, prostě musí mít jakoukoliv práci vždy dokončenou. Děti v ní často vidí vzor, udělají cokoliv, aby napodobily její styl. Často je ale až příliš vážná, měla by zvolnit, chybí jí lehkost a chtělo by to více vtipu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnářky jsou uvnitř stále mladé a nezávislé. Jejich svobodný duch je pro děti velkou inspirací. Jistým problémem je možná až přílišné volnomyšlenkářství. Jako mámy jsou dětem spíše kamarádkami, nikoliv autoritou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Děti je milují za schopnost vžít se do jejich situace, naslouchat a za nezištnou lásku. Rodina je pro ně nejdůležitější na světě. Někdy se mohou ale vnitřně užírat, když věci nejdou úplně přesně podle plánu.

 

Foto: Shutterstock.com

2.10.2019 6:00| autor: Marta Dostoupilová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist