Řeším velké dilema…

Dobrý den. Řeším velké dilema. Celé manželství trvající 19 let byl na mě manžel hnusný, nadával mě a také mě uhodil, sice jen minimálně ale přeci. Zažívala jsem od něj velká příkoří. Loni jsem si našla přítele, který mě velice miluje a já jeho. Není z mého města, ale nebydlí zase tak daleko. Vše má své pro a proti. Podala jsem žádost o rozvod před půl rokem a manžel, který se do té doby ke mě choval hrozně a jako generál se od té doby ke mě chová velice slušně. Vše co dřív nešlo nyní jde, vše co chci mi hned splní, tedy co je v jeho silách a přišel mi bohužel na přítele, když na mě čekal před zaměstnáním. Měli jsme rozvodové stání o skoro dospělou dceru a tu jsem dostala do péče já, chtěla ke mě. Nyní máme další konečné již rozvodové stání za 3 měsíce. Jen řeším velké dilema už půl roku a nemůžu se rozhodnout. Jsem z toho velice nešťastná a každá rada drahá. Nemůžu se rozhodnout zda zůstat s manželem, kterého mám ještě ráda a dcera taky nebo zariskovat a jít k příteli. Každý, kdo mě radí má jiný názor. Přítel je charakterní, můžu se na něj spolehnout, ale má trošku jiné návyky než já. Já seděla doposavad doma, žádné přátele apod. protože mě manžel držel skoro pořád doma. Nyní mě v tom vůbec nebrání. Přítel má spoustu přátel a jeho celá rozvětvená rodina mě bere a má ráda. Je to s ním takové pestré. Dcera ho ale nezná, nikdy ho neviděla. Nevím jak na něj zareaguje. Navíc manžel je z toho špatný, zhubnul asi 15 kilo a nemůže od té doby spát, nejsem mu lhostejná, jen nevím aby se zase nevrátil zpátky k podobnému chování, tvrdí že ne, že je dost poučený. Nevím, jak se rozhodnout, už konečně musím. Poradíte mi prosím? Děkuji moc předem za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
na tvém místě bych určitě šel do risku! Už sis vytrpěla hodně a na sto procent pokud se rozhodneš a podlehneš bývalému manžílkovi, tak se časem všechno vrátí do původních kolejí a budeš zase tam, kde jsi už jednou byla a opět budeš nešťastná! Pokud je ti s novým přítelem fajn, tak na nic nečekej a utíkej za ním!! Dvakrát do stejné řeky se nevstupuje a myslím si, že sis za těch devatenáct let hodně vytrpěla a že bys to znovu nechtěla prožívat. To, že hubne a nemůže spát, je jen taková normální komedie, protože si uvědomil, co ztratil, ale to si měl uvědomit dřív a ne když jsi mu dala nůž na krk. Určitě se k němu nevracej. Opravdu bys toho časem litovala. Měl na to devatenáct let a teď by to chtěl napravit za pár dnů?? Nesmysl a nikdy se nepolepší! ZARISKUJ!!

14.7.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist