Řasa, která má v sobě potenciál

Každý se již někdy potýkal se zvýšenou únavou a nechutí něco dělat. Samozřejmě za tím může stát mnoho různých důvodů. Přesto je tu rada, jak to zvládnout.

femina.cz_kazdy-se-jiz-nekdy-potykal-se-zvysenou-unavou-a-nechuti-neco-delat.-samozrejme-_02-1100x618.jpg Zdroj: pixabay

Jednobuněčná sladkovodní řasa chlorela má v sobě ukryto mnoho zdraví prospěšných látek, které pomáhají bojovat i proti únavě a vyčerpání. Chlorella sice na pohled moc neláká ke konzumaci, ale samozřejmě po úpravě je to zcela jiné a nikomu nepřijde vůbec divné, že pojídá řasu. Zvláště pokud to bude bio chlorela, která se pěstuje za velmi přísných podmínek v tom nejčistším prostředí a následně se i zpracovává pod dohledem. Chlorella bio tak má svůj certifikát, který potvrzuje důvěryhodnost produktu.

Doplněk stravy

V současné době je chlorella vulgaris velmi častým doplňkem stravy a zvláště se používá při detoxikaci organismu, kdy přináší skutečně skvělé výsledky. Umí toho daleko více, protože snadno doplní tělu spoustu potřebných látek. Minerály, chlorofyl, neskutečně mnoho vitamínů, bílkoviny a není divu, že ji tělo snadno přijímá.

Vadila by vám konzumace řasy? Věřte tomu, že pokud si zakoupíte chlorella tablety, tak to nebude problém pro nikoho. Ačkoliv pro někoho není hrozbou ani chlorella prášek, který si lze rozpustit v nápoji. Přesto má chlorella nežádoucí účinky, pokud bychom ji konzumovali v jiném, než sušeném stavu. Obsahuje totiž celulózovou buněčnou stěnu a tu lidský organismus neumí zpracovat. Pokud je ovšem sušená a rozdrcená nebo upravená do tablet, tělo tak nemá problém a poté chlorella, užívání a celkově zařazení do konzumace nebude problém.

Jak užívat choleru?

Záleží na tom, zdali má pomoci chlorella hubnutí nebo povzbudit organismus. V každém případě má na každém obalu chlorella dávkování. To je dobré dodržovat, protože jedině tak prokáže chlorella účinky a službu organismu. Pokud někoho zajímá, jaká je cena nebo ještě další informace o této superpotravině, tak se lze informovat ve vybraných obchodech, kde je k dostání. Je odlišná podle způsobu zpracování a následné gramáži produktu. Nicméně je třeba k nákupu přistupovat jako k investici do svého zdraví.

11.10.2021 12:00| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: hubnutízdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist