Raky čekají změny, Býky skvělé energie a Ryby láska. Jaký bude nový týden podle tarotových karet?

Raky zaskočí změny. Berani, pozor na hádky. Váhy jsou v dokonalé rovnováze. Jaký bude nový týden od 22. do 28. listopadu 2021, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Začátek týdne bude trošku náročnější. Lidé kolem tebe nemají zrovna dobrou náladu, obrň se proti nepříjemnostem a nenechej se vtáhnout do hádek či sporů. Polovina týdne již bude v příjemnějších energiích, a to také díky tomu, že dokážeš dát druhým najevo, co si mohou dovolit a co již ne.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dynamické dny ti pomohou vyřídit, zařídit, zorganizovat vše, co potřebuješ. Úspěch pocítíš nejen v práci, ale také ve škole či v osobním životě. Využij skvělé energie ve svůj prospěch a nezapomínej na zlatou střední cestu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pauza, která přichází především v pracovní oblasti, je tady proto, abys na chvíli nabrala dech a odpočinula si. Nic zásadního se neděje, jestli hledáš práci novou, v tuto chvíli je dobré poodstoupit stranou a nechat vše na chvíli být. Osobní život ti vynahradí vše ostatní. Štěstí, harmonie i láska je tady jen pro tebe.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno staré a nefunkční se bortí a přichází obrovské změny, které v tobě mohou probudit mnoho různých emocí. Jakmile se nadechneš, pochopíš, že se vše děje správně, a začneš jednat. Zbavíš se všeho falešného a vykročíš vstříc novému životu, který tě nadchne a oslní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začni se těšit na úspěch a velmi plodnou činnost, ať již v pracovní oblasti či v osobním životě. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní přání. Tvé sny i představy nabírají na síle a začínají se plnit. Užívej zasloužené štěstí a radost ze života.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci na tebe čeká úspěch a také jistota finančního zázemí. Jestli hledáš místo nové, rozhodně se nevzdávej, díky známým můžeš dostat tip na práci snů. Můžeš se těšit na velmi hezké a harmonické dny také v osobním životě.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Skvělé energie, nadčasové dny, které hrají ve tvůj prospěch, je dobré využít na maximum. Zařizuj, vyřizuj, jednej. Pokud je potřeba, navazuj nové pracovní či osobní kontakty. Úspěch na tebe čeká v práci, při studiích, jednáních i v osobním životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou dny plné nečekaného štěstí a úspěchu. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci. Dlouho očekávaná odměna, která přijde na tvůj účet, tě překvapí a nadchne. Sdílej svou radost s ostatními a tvé štěstí se ještě znásobí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci si dej pozor na ostatní, nebudou mít zrovna dobrou náladu, ale ty si z toho nic nedělej. Jejich problémy se tě netýkají. Dávej pozor na slova a slovíčka, nechtěně bys totiž mohla někoho zranit. Za odměnu bude konec týdne, který v tobě probudí mnoho krásných pocitů a radosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno se dává do pohybu. Rychlost a změny jsou na denním pořádku. Samozřejmě, že vše jde podle tvých plánů a představ. Můžeš se těšit na velmi příznivé energie v pracovním i v osobním životě. Jako bonus přichází ruku v ruce štěstí s radostí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začni se usmívat, protože na tebe čekají nádherné dny protkané radostí i štěstím. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě a jako bonus tě může překvapit nečekaný dárek. Buď také velkorysá a obdaruj ostatní, nemusíš kupovat drahé dary, stačí se usmát a být vlídná k sobě i všem ostatním.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tvé úsilí, které jsi vložila do jakékoliv činnosti, má šťastný konec. Čeká na tebe nejen štěstí, radost, láska, ale také skvělé pracovní cesty a nové projekty. Na všechno budeš mít dostatek síly a energie. Jistá životní kapitola je ukončená a přichází nové a šťastné začátky.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist