Rady slavných: Jak udržet vztah svěží a sexy?

Americké celebrity jsou proslulé krátkodobými vztahy. Najdou se ale i takové páry, které cukrují i po několika letech manželství. Jaké je jejich tajemství?

Modelka Heidi Klum a zpěvák Seal
Přestože si umíme představit hektiku domácnosti se čtyřmi dětmi, Heidi se Sealem si dokážou udělat čas jeden na druhého. „Naše líbánky ještě neskončily,“ tvrdí Heidi, která si s manželem pravidelně vyjde na večeři nebo do kina.

Jak to vidí expertka: „Jednou týdně rande ve dvou, i když je to jen čučení na televizi bez přítomnosti dětí, to skutečně může udržet lásku a erotickou přitažlivost při životě,“ říká sexuoložka Patti Brittonová. „Udělat si čas na druhého by mělo být prioritou, pokud chceme, aby vztah s úspěchem vydržel.“

Herec Will Smith a Jada Pinkett
Jeden z nejúspěšnějších herců současnosti Will Smith má na spokojené manželství jednoduchý recept: chce to sex! (A Will je v tomto ohledu prý opravdu borec!) Čokoládový idol se navíc drží zásady, že rozvod není řešení. Prosté, ale funguje to!

Jak to vidí expertka:Pokud je Will v posteli opravdu tak dobrý, jak tvrdí, pak s Jadou těží z milenecké spokojenosti,“ míní Brittonová. „Navíc mají vůli řešit problémy a zavázali se látat trhliny.“

Zpěvačka Courteney Cox a David Arquette
Tajemství jejich dlouhého a šťastného manželství prý spočívá ve vzájemné upřímnosti. Navíc jeden druhému dopřávají dostatek osobního prostoru. „V každé situaci je mojí povinností být milujícím a upřímným manželem,“ říká Arquette.

Jak to vidí expertka: Žít jako dvě samostatné lidské bytosti v páru je jedno z velkých tajemství šťastného manželství. Velká míra samostatnosti a upřímnosti může mít velký podíl na úspěchu intimního soužití,“ podotýká Brittonová.

Herec  a herečka Jennifer Garner
Časová vytíženost vztah slavného hereckého páru velice komplikuje. Kus času na druhého si musejí doslova ukrást! „Sem tam ukradnete rande, ukradnete polibek, ukradnete sladké zašeptání,“ vysvětluje Jennifer.

Jak to vidí expert:Je nesmírně důležité najít si drobné chvilky na svého partnera, ať jste sebezaneprázdněnější. Ben a Jennifer vnímají svou lásku jako prioritu, i když se musejí starat o děti a stíhat kariéru,“ říká vztahový poradce Ian Kerner.

Fotbalista David Beckham a Victoria
Ačkoli David je sportovec a Victoriina hvězda vzešla ze světa hudby, oba mají podobné zájmy – zejména módu! Nedávno se společně angažovali v Armaniho kampani na spodní prádlo a pokud se spolu objeví na veřejnosti, v oblečení jsou perfektně sladění…

Jak to vidí expert: „Když se partneři shodují v oblíbených a neoblíbených činnostech a mají podobný přístup k životu, vytváří se v nich pocit sounáležitosti,“ přikyvuje Kerner.

13.5.2011 2:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist