Rada ohledně vztahů

Dobré odpoledne, chtěla jsem se s vámi poradit. Omlouvám se, pokud se tu již tento dotaz objevil, ale nevím, zda se odeslal. Jistota je jistota. Před necelýma dvouma měsícema jsem ukončila vztah. Snášela jsem to dost špatně a pořád se tak nějak nedokážu od bývalého odpoutat. Drží mě ta nejistota, že nevím jak on ten rozchod bere. Jestli ke mně něco vůbec cítil a jestli spolu máme ještě něco nedořešeného. Jestli nás v budoucnu třeba ještě spojí osud aspoň v kamarády nebo tak. Je mladší než já a znamení lev. Každopádně mě taky zajímá, zda potkám někoho nového nebo budu mít šanci na vztah v nějaké době, až se od něj odpoutám pořádně. Zda mám naději, že se od něj vůbec odpoutám a přijde do mého života někdo jiný v nějaké době? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj. Dokud na sobě nemákneš a nezačneš pracovat na odpoutání, tak jiného nepotkáš, ani to nejde a pokud bys náhodou nějakého potkala stejně to nebude k ničemu. Začni na sobě pracovat, podívej se na internet nebo do nějaké knížky, návodu je fakt milion, je to práce na tobě a na tobě také záleží jak k tomu přistoupíš. Vím, že bys chtěla ujištění do budoucna, ale to ti dát neumím, je úplně jedno jak to bere on, jste od sebe tak tuto skutečnost prostě přijmi, z jeho strany nejsou vidět žádné city, máš se začít uzdravovat a mít ráda, abys uzdravila své srdce i duši, naději samozřejmě máš, je to jen na tobě.

6.5.2019 6:00
Více o tématu: rozchod

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist