Ráda flirtuji s muži…

Ahoj Rendo.Ráda bych ti sdělila svůj příběh a ráda bych vyslechla tvůj názor.Jsem vdaná,manžela mám ráda,po 10 letech už to není o úplné zamilovanosti. Mám prostě ráda muže,ráda s nimi flirtuju,ale u toho jsem doposud zůstala.Navštěvují nás manželé, kteří mají také děti a rozumíme si.Od mažela kamarádky jsem vycítila tak trochu náklonost a to bych nebyla já, abych ho nekontaktovala.Přiznal,že má pro mne slabost,svěřil se,že před manželkou zatím vše dokázal utajit a to mne právě zaráží.Voláme si,ale já jsem se do toho asi citově trochu zapletla.Někdy mám z jeho zpráv pocit,že by si to se mnou slušně řečeno dopřál hned a jindy se zase odmlčí a dělá mrtvého brouka.Vím,že má strach,aby se manželka nic nedozvěděla a já bych také byla nerada,aby vznikly problémy.Zatím mezi námi k ničemu nedošlo,pár tajných polibků a odvážných smsek.Jeho pohled je ten,že by mně chtěl,má pro mě hodně dlouhou dobu slabost,polibek mu nedělá problémy, ale něco víc asi čekat nemohu.Nebo se třeba mýlím.Bolí mně to a nějak se s tím neumím vypořádat.Asi je to pro tebe od vdané ženy dětinské, to co píšu,ale prostě mě k sobě táhne jako magnet.Děkuji za tvůj názor na mou situaci a přeji krásný den.

Odpověď

Ahoj,
tak to jsi docela ve vážné situaci! Nenapadlo tě, že by se třeba nějakým omylem tvůj manžel podíval do mobilu? To by byl asi pěkný mazec! Já vím, že se to nedělá, ale co kdyby. Už jsem zažil docela dost manželských párů, kde proběhla výměna manželek. Někde jim to klape a někde to skončilo tím, že jsou všichni čtyři účastníci teď sami a zpytujou svědomí, kde udělali chybu! Podle toho, jak si situaci popsala, tak se řítíš šílenou rychlostí přímo do pekla! Zpomal a srovnej si v hlavě priority a hlavně si představ, že pokud se to provalí, tak jeho manželka mu třeba odpustí, ale tvůj partner tobě ne. A pak zůstaneš sama a zůstanou ti jen oči pro pláč! Ale možná se pletu a když máš tak ráda flirtování, tak se ti otevře cesta a ty můžeš flirtovat, jak budeš chtít. Ale musíš si uvědomit i to, že až doflirtuješ a půjdeš domů, tak tam budeš sama a nikdo na tebe nebude čekat, byť by to byl tvůj chladný manžel. Nebude tam nikdo a ty budeš mít asi dost popletenou hlavu. Koukej to doma urovnat a přestaň flirtovat!

23.3.2018 6:00
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist