zrada.jpg

První pomoc, jak překonat partnerovu zradu

odhalená nevěra

Důvody k rozchodu jsou různé. Jedno však mají společné - je to zrada, která bolí. A ty se v tom buď můžeš plácat do nekonečna, nebo to definitivně necháš za sebou a začneš zase žít. Co si vybereš?

Diskuze

13 komentářů

  sara

  Vídím, že ženy využivají takové pomůcky docela běžně. Pamatuju si, že moje segra před tím než odhalila manželovu nevěru nakupovala nějaké kamerky na Spy Shop 24. Mám to štěsti, že můj manžel je poctivý člověk, a nikdy by mi něco takového neprovedl tak taková dilemata prostě nemám.

  vertinka

  souhlasím, ale nekaždá ženska má tu intiuci, k přikladu já ji nemám, proto jsem se musěla podporovat technologii 😛
  no ale fakt všechno jsem provedla sáma

  Zaneta

  Ale jo, dobrou a hlavně drahou. Ja davám přednost ženské intuici 😛 Stačilo by, že mě manžel podvadí, nechtěla bych k tomu platit za něco, co stojí majland, abych se dozvěděla, že se mi pouze zdalo, a všchno je v pořádku…

  kvetinkova

  To je pravda, ale já z vlastní zkušeností můžu napovědet, že technologie jsou dobrou pomůckou. Myslím tím skrýté kamery atd.

  Jitka

  My ti to asi neřekneme, můžeš s tím něco dělat pouze ty.

  bilada

  myslím, že je můj partner nevěrný, ale nevím jak mám to zjistit…

  l
  lucik21

  Kdybych zjistila, že je mi partner nevěrný, neodpustila bych

  Lenka

  Můj manžel mě podvedl před naším 30 výročím svatby. Podváděl mě 2 měsíce se svou studentkou, než jsem to zjistila. Učí na VŠ a studentka si svedením mého manžela chtěla zajistit titul, po kterém toužila. Líbilo se jí jeho postavení. Když mu řekla „stařík“, ozvala se v něm jeho mužská ješitnost a on pochopil, že je na něj moc mladá. Mimochodem věkový rozdíl mezi těmi dvěma byl 30,5 roku. Manžel mě pak prosil a říkal, že mě miluje, ale z jeho úst mi to opravdu připadlo hodně povrchní a jedovaté. Už to jsou 4 měsíce, jezdíme spolu na místa, kde nám bylo spolu dobře. Více sportujeme a oddychujeme, manžel mě obletuje a denně mi několikrát říká, že mě miluje. Na mladou generaci žen se nedívá a dokonce si kvůli mému klidu změnil telefonní číslo. Ještě to ve mě hlodá, ale už jsem si srovnala své hodnoty. Na prvním místě už není on, ale já. Vážím si sama sebe, ještě pořád jsem se sice nedostala do fáze odpuštění, ale snažím se. Chci být s ním a budu dělat všechno proto, aby to mezi námi bylo pěkné. Sice trochu jinak, ale pěkné. Žijeme příliš krátce, než abychom si to kazili…..

Zpět na článek

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist