Průvodce pro single cestovatelky: Kde žijí největší krasavci světa?

Pomalu přemýšlíš, kam vyrazit v létě na dovolenou, nebo by ti po hektických svátcích bodnul prodloužený víkend? Víme, kde si to zatraceně užiješ. V těchto devíti městech se to sexy testosteronem jenom hemží!

Jistý zahraniční cestovatelský magazín ví, jak motivovat k turismu! Nedávno zveřejnil seznam devíti států, kde jsou kromě památek k vidění i nejkrásnější muži světa. Jelikož hlasovalo tisíce čtenářů na základě svých zážitků a zkušeností, je jasné, že na tomhle „šprochu“ bude hodně pravdy. Šest míst je dokonce v Evropě! Kam se ti vyplatí zajet?

1. Švédsko, atraktivní čahouni

Každý „průměrný“ Švéd se prý hezky obléká, zajímá se o národní kulturu, má jemné rysy ve tváři a navíc je hodně vysoký. Bonus navíc? Je to romantik, co umí v minutě rozdělat oheň, platí za dobrého společníka a je vyznavačem zdravé stravy. Hlavní město Stockholm je světová jednička ve výskytu nejlépe vypadajících chlápků planety na kilometru čtverečném. Co že máš plánu na tenhle pátek?

2. Spojené státy americké, mladí a bohatí

Hot místo za velkou louží? Jednoznačně New York. Tam se mísí různé kultury a národnosti, a protože je jedním ze světových center obchodu a finančnictví, mnoho kocourů jezdí právě sem hledat věčnou slávu a bohatství. A kromě toho se téhle metropoli říká „hlavní město módy“. Potěšení oka zaručeno!

3. Nizozemsko, svalnatí vtipálci

Co se výšky týká, Nizozemcům patří označení „nadprůměr“. Jsou sportovně založení, lehce konzervativní, ale nuda s nimi rozhodně nehrozí. I tady prý není o pánský cit k oblékání nouze, tudíž hošan ze severozápadu je vyladěný od hlavy až k patě. Radost pohledět!

4. Portugalsko, vlastenečtí svůdníci

Tady se nosí vzdělanost a hrdost. Pánové na své rodiště nedají dopustit! Ale na stranu druhou, mají pochopení i pro ostatní národy, tudíž povyšování jim nic neříká. Takový Lisabon je vůbec centrum sexy fešáků. Čtenářky zmíněného cestovatelského magazínu popisovaly především charisma a dobré vychování místních. Gentlemani hadr!

5. Argentina, smyslní tanečníci

Miluješ tanec? Pak bys na „dovču“ měla vyrazit právě sem – užít si pořádně žhavé tango! Argentinci jsou sice komplikovaní (kteří muži však nejsou…), ale za to mají přitažlivosti na rozdávání – vysportovaná postava, snědá pleť, jiskřivý pohled, to je naprostý základ tamní existence. Když si s takovým fešákem při západu slunce v Buenos Aires „hodíš botou“, budeš mít až do svítání o čem přemýšlet…

6. Austrálie, nespoutaní siláci

I u protinožců tě čekají samé příjemné zážitky. Australané milují legraci, nedělají s projevením emocí žádné cavyky, jsou chytří a umí naslouchat. Cože? Chlap, kterému se můžeš vypovídat a nepůjde to jedním uchem dovnitř, druhým ven? Žádné sci-fi, realita v Sydney.

7. Španělsko, vášniví milovníci

Obyvatelům Madridu nikdo neřekne jinak, než „latin lovers“. No, to ledacos naznačuje. Španěl tě doslova očaruje svým sofistikovaným kouzlem a pohltí tě jeho vášeň pro radosti života. Jenže pozor, někteří krasavci toho umí hodně zneužít.

8. Německo, intelektuální dobrodruzi

Berlín je co by kamenem dohodil a také kulturně různorodé město Evropy, alespoň podle většiny zúčastněných ankety. Němci si libují v příjemné konverzaci, kdy se mohou blýsknout svým smyslem pro poznání. Nejsou to žádní hlupáci, ale lidé s velkým množstvím vědomostí. Konečně plodná debata, ne? Nutno však podotknout, že tamní příjemná atmosféra je momentálně poškozená prosincovým teroristickým útokem na adventní trh. 

9. Itálie, mistři flirtu

Opálený, divoce gestikulující a s koketním výrazem? Klasický Ital, který nedá pokoj žádné sukni. Někdy fajn lék na depku, jindy trochu otravné. Ale každopádně muži konkrétně z Milána jsou hodně působiví. A skvěle oblečení! Tam určitě nepotkáš frajera v sandálech, ze kterých vesele trčí děravé podkolenky. Spíš hezkého fešáka, co ti bude opakovaně vyznávat lásku. Ber to ovšem s rezervou…

Co říkáš na tyhle tipy na parádní výlet? Necháš se inspirovat, abys pořádně dobila baterky? Nebo je to pro tebe po vánočních svátcích spíš provokace, protože se na dovolenou teď rozhodně nikam nedostaneš? Pak si prohlédni naši fotogalerii, i mrazivá zima má své kouzlo. 

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

5.1.2017 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist