Průšviháři, géniové i klikaři aneb Nový týden na Femině!

Je to až k nevíře, ale už tento týden odstartují dětem a studentům definitivně prázdniny. Pokud už jsi školním střevíčkům dávno odrostla, nebo nepracuješ ve školství, pak tě tahle informace spíš naštve, než potěší. Ale ruku nahoru, kdo by se teď s chutí vrátil zpátky do školních let a ty nejkrásnější měsíce v roce prožil znovu na plný pecky? My v redakci všichni do jednoho!

Vysvědčení a jiné pohromy

Pravda, předtím než nastalo kýžené volno, přišlo nejprve vysvědčení a je fakt, že ne vždy bylo tak skvělé, jak by si rodiče přáli nebo představovali. Takže v tom lepším případě tě čekalo pár facek, v tom horším reparát, ale ty dva měsíce byly za dveřmi a s nimi i příslib skvělých dobrodružství. Pokud už jen nostalgicky vzpomínáš, nalaď se na prázdniny letos jinak. Užij si je znovu, jako by ti bylo sladkých sedmnáct. Nevadí, že musíš chodit do práce, i tak se dají skvěle užít. Poradíme ti, jak na to.

Problémové dětičky

Byla jsi ve škole průšvihářka, rodiče z tebe byli trošku na nervy a tobě se to teď vrací v podobě stejně zlobivých dětí? Neboj, nebudeme ti tvrdit, že je to karma a že dobře ti tak. Navíc v tom nejsi sama. I rodiče z řad celebrit řeší dost zásadní problémy se svými ratolestmi. A můžeš rovnou zapomenout na nějaké drobnosti jako špatné známky nebo snížená známka z chování. Hvězdné dětičky sedí za drogy, ve dvaceti končí v protialkoholické léčebně nebo je zavřeli za domácí násilí. Který slavný rodič má takové trápení? To ti prozradí Lucka Feiková už v pondělí.

Geniální nebo blázni?

Taky občas koukáš na vědce skrz prsty? Přeci jen některé výzkumy by zasloužily cenu za největší úlet a některé nápady snad raději ani nehodnotit. A co teprve když se pustí do plánování budoucnosti, to je mazec. Trápí tě otázky, jestli v budoucnu budeme žít déle, vyléčíme všechny nemoci, nebo jaké bude počasí? Tak na to ti dá odpověď Marta Dostoupilová a její zábavný článek, ve kterém nakoukneme do budoucnosti podle vědců.

Nenahraditelné červené víno

Taky už jsi zmatená ze všech těch zpráv, kdy jednou na červené víno nedají odborníci dopustit a podruhé by ti nejraději zakázali si jen cucnout? Za nás je nejlepší jít na všechno selským rozumem a tedy i na víno. Ale než se do něj pustíš, přečti si náš článek. Dozvíš se, v čem všem ti může být sklenka červeného vína denně nápomocná. A věř nám, že toho není zrovna málo. Mluvit budeme o hubnutí, paměti i chytrosti. Taky už se nemůžeš dočkat?

Nová soutěž je tady

Taky ses těšila, až si pro tebe nachystáme novou soutěž? Tak tento týden startuje a určitě tě potěší. Vyhrát totiž můžeš kompresní punčochy Maxis podle svého výběru. Lákavá cena čeká hned na tři šťastné výherce. A těšit se můžeš také již tradičně na náš kvíz, nové recepty i horoskopy a také nové dárky ve Femina klubu.

Tak krásný nový týden s Feminou!

26.6.2017 12:00
Více o tématu: horoskopyrecepty

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist