tinnitus.jpg

Prokletí tinnitu: Když tě pískání a šum v uších přivádí k šílenství

Vše o zdraví

Znáš ten pocit, kdy bez ustání slyšíš v jednom nebo obou uších hluk podobný pískání, šumění, zvonění, nebo cosi podobné mořským vlnám, či hukot silný jako digestoř nad sporákem? Tak to tě postihl tinnitus. O co jde a co...

Diskuze

8 komentářů

  Radka

  Tinitu se mi objevil po tragickém úmrtí maminky, je to už 20 let, prošla jsem všechno – bezvýsledně. Poprvé jsem si myslela, že to hučí dráty vysokého napětí a hádala jsem se se všemi, kdo to neslyšel, než mi došlo, že to slyším jen já. Boj je marný jakmile to přejde do chroniky, nikdo už nepomůže.

  Peter Studeník

  Dobrý den, mě se povedlo pískání v uších vyléčit. Napsal jsem o mém vyléčení knihu – Vyléčil jsem si tinnitus a od té doby pomáhám ostatním s vyléčením. Více informací můžete najít http://www.beztinnitu.cz .. netrpte zbytečne, tinnitus lze vyléčit.

  j
  jankac

  S tinnitom mám aj ja problémy už roky, už som si zvykla na tie starosti.

  s
  sumka55

  tato nemoc je pro mě novinka a doufám, že ji nikdy nepoznám, musí to být nepříjemné

  lida

  Asi před 15 lety jsem měla tak úporný tinitus,že jsem vážně uvažovala o skončení života.Nic nepomáhalo,dobře mi bylo jen ve vlaku nebo v autobusu.Pak mi dcera poradila ušního lékaře,který dělal i akupunkturu.chodila jsem tam jednou týdně na vpichy do ucha a po více sezeních byl klid.Pak byl 10 let klid a teď zase se to ozve sem tam na pokaždé jinou dobu.Mám z toho hrůzu už dopředu,protože pan doktor již zemřel.Já osobně si myslím,že u mě za to může krční páteř.Ale je to tak nevyzpytatelné že to nemusí bát pravda.Je to hrozná nemoc.

  p
  pepina

  Rozhodně nic přijemného.Ani jsem nevěděla kolik to může mít příčin.

  s
  stana1

  Tak to jsem ani netušil, že s tím má problém tolik lidí.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist