Proč to dělal?

Proč to dělal? Ahoj René, před pár měsíci mě v práci oslovil kolega, neměla jsem nejdřív zájem se s ním nějak moc vídat, ale postupně, jak jsme se poznávali, jsem se do něj zamilovala. Protože pracujeme ve stejné firmě, chodíme často na kafe, na oběd, ale také do posilovny apod… Máme toho hodně společného, i podle jeho slov, je mu se mnou moc hezky, dokážeme si povídat hodiny a jiskří to mezi námi.. On mi stále píše, lichotí mi, dotýká se mě… ale problém je v tom, že jsme se oba poznali v době, kdy jsme řešili minulý dlouhodobý vztah. Já se zrovna stěhuji od přítele po 6 letech a on se na začátku roku již podruhé rozešel se svou dlouholetou přítelkyní, začal bydlet sám s tím, že neví, co dál, jestli to mezi nimi má cenu. Díky tomu mezi námi nic nebylo, nepřišlo nám to správné, stále říkal, že jestli mezi námi má něco začít, tak s čistym štítem, čehož si vážím. Ale nyní se rozhodl, že ten dlouholetý vztah ještě zkusí nezahodit, i když slečnu už nemiluje, že to zkusí… je to jeho první vážný vztah, který navíc začal v dost mladém věku (cca 17). Dokážeš mi vysvětlit, proč se ke mně celou dobu choval, jakoby chtěl začít vztah se mnou a teď se rozhodl se vrátit? Navíc se chce dál vídat jako dřív.. prý mě má rád a umí si představit, že bychom spolu byli…tak proč toto? jen si se mnou hrál?

Odpověď

Ahoj,
obávám se toho, že si s tebou nehrál, ale jen přehodnotil svůj vztah a určitě to asi nebylo tak, jak ti říkal. To srdíčko ho prostě táhlo, a i když mu s tebou bylo dobře a dokázal by si představit i váš společný život, tak přeci jen zvítězil ten jeho dlouhodobý vztah. Možná toho bude v životě litovat, ale tomu nezabráníš. Asi jste si souzeni jen jako kamarádi.

30.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist