Proč najednou všechno zakopává do autu?

Ahoj, mám 7měsíců přítele, s kterým se vídáme momentálně 1krát za 14 dní z důvodu pobytu v cizině (dříve jsme se viděli pořád a bydlel i u mě v bytě). V průběhu odluky píše (i když velmi zřídka) SMS, ale když přijede vztah je dobrý. Mám se k němu stěhovat, ale najednou o tom začal přemýšlet a není si sám jistý, jestli chce v 32 letech přijít o svojí volnost a návyky, které do teď v bydlení měl. Já už jsem ke stěhování udělala všechny možné kroky a mám vše zařízeno, ale začínám se toho díky jeho nerozhodnosti bát a nevím, co si mám o tom myslet. Snad mi poradíš ty jako muž, co se mu honí v hlavě a proč najednou všechno zakopává do autu? Předem díky Barunka K.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že tvůj přítel by v tomto věku měl mít jasno, co od života očekává, a pokud mu to takto vyhovuje, tak to asi nebude pro tebe nic moc. Možná mu setkání jednou za čtrnáct dní stačí a je spokojený, ale to bych viděl jako dost velký problém a držel bych se přísloví "za vším hledej ženu". Na tvém místě bych zůstal doma a nikam se nestěhoval. Hlavně spolu o tom problému mluvte a pokuste se najít řešení, abyste byli oba dva spokojení.

12.12.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist