Proč kupovat značku Adidas? V čem je rozdíl od ostatních sportovních značek?

Pokud se vás někdo zeptá, jakou značku obuvi nebo sportovního oblečení znáte, pravděpodobně vás jako jedna z prvních napadne značka Adidas. V čem ale spočívá proslulost a celkové kouzlo této značky, která se ve sportovních potřebách drží na předních příčkách již celé desítky let? Co je důvodem, že společnost Adidas má stabilní postavení na trhu navzdory všem historickým událostem, kterými musela společnost projít? Proč ji lidé tolik milují?

titulka-1100x618.jpg Zdroj: Footshop.cz

Příběh dvou bratrů

Asi každý zná příběh dvou bratrů: Adolfa Dasslera a Rudolfa Dasslera (Adi a Rudi). Založili společně značku sportovní obuvi, která je nyní světoznámá. Nicméně vzhledem k tomu, že si každý představovali pro společnost trochu jinou cestu, museli se rozdělit. Rudolf Dassler pak založil novou společnost, kterou známe jako Puma. I tato značka je velice proslulou značkou sportovního světa. Stejně jako sami bratři, i tyto značky spolu soupeří – avšak obě mají svůj pevný základ a pevné postavení na trhu. Jak obuv značky Adidas, tak také Puma můžete najít ve Footshopu v široké nabídce.

V čem se Adidas liší od ostatních značek?

Pro značky sportovní obuvi a oblečení je možné najít několik společných rysů. Tak například univerzálnost: jsou sice vyrobeny jako sportovní obuv, můžete si s nimi ale vyrazit také v případě, že nehodláte sportovat. Zkrátka proto, že jsou pohodlné a hodí se na dlouhý den, který musíte strávit na nohou. Nabízí celou řadu zajímavých produktů, které jsou velmi atraktivní. Dostupné jsou dámské, pánské i dětské velikosti, takže obléci či obout se může opravdu každý. V čem ale spočívají odlišnosti těchto společností?

Vývoj nových technologií

To, v čem společnost Adidas vyniká nad všechny ostatní, je nejenom snaha zaujmout zákazníka, ale také snaha o dosažení jeho maximální spokojenosti. Vývoj nové obuvi je dlouhodobou záležitostí, při které jsou z prototypu postupně odstraňovány nedostatky. Výsledkem je tak obuv, která se skutečně hodí účelu, pro který byla stvořena. Společnost ale nepřichází jen s novými produkty. Například řada Adidas Gazelle sází na design, který je jednoduchý a podobný již téměř 30 let. Důvodem je to, že je stále ještě oblíbený a mezi zákazníky vyhledávaný.

Na míru sportovcům

Nová obuv je vyráběna za přispění zkušeností skutečných profesionální sportovců. Proto lze boty značky Adidas považovat za profesionální sportovní obuv. Používat ji samozřejmě mohou také amatérští sportovci.

Součástí historických momentů

Sportovní obuv i oblečení Adidas je spojená se spoustou historických momentů. Jedná se například o výhry sportovců na olympijských hrách, mistrovství a spoustě důležitých zápasů a utkání. O úspěchu a věhlasu této značky hovoří také skutečnost, že na olympijských hrách od roku 1972 do roku 1984 nosilo boty Adidas více než 80 % sportovců.

1.11.2021 5:43| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: botyoblečení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist