Proč je život…

Ahoj Sárí proč je život nespravedlivý, přináší nemoci, jsou zde tragické nehody, zločiny, katastrofy např zasypání laviny či úmrtí při porodu a frajerům nebo těm co druhým ubližovali je fajn. Mě co trápili a ubližovali v minulosti způsobily velmi nepříjemnou úzkost je to fér či je to vše nějaká životní zkouška a lidé co zemřeli se znovu narodí a budou se mít lépe ?

Odpověď

Ahoj. Život si plánujeme ještě před příchodem na Zem, všechno je dané a téměř vše si vybíráme sami, žádná nespravedlnost proto neexistuje, všechno má svůj pevný řád a důvod, proč se to děje. Takže vše je fér, ať se nám to líbí nebo ne, ale to by bylo na přednášku. Také ty sis svůj život vybral a učíš se pracovat na odporech, které děláš, je to jako ve škole, jesle, školka, základka, vysoká atd. Pokud přemýšlíš nad sebevraždou tak věř, že si rozhodně nepolepšíš a začneš pokračovat tam, kde jsi skončila. Raději na sobě pracuj, cvič, choď na terapii, uč se pracovat s dechem a můžeš přidat také plavání, voda je skvělá na očistu.

11.2.2016 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist