Přivítejte nový rok správně. Poradíme vám, jak na to!

Nový rok je tady a my vám přinášíme opravdu praktické tipy, triky a fígle, jak si nový, přicházející rok užít na 100%, což vás naplní štěstím a spokojeností. Těmito nápady si přilákáte štěstí na svoji stranu a budete se cítit více v klidu a pohodě, a právě to je přáním nás všech.

Zapomeňte na to špatné 

Negativní myšlenky jsou naprostou pohromou pro dobrou psychickou pohodu, proto zredukujte to špatné, co jste prožila v roce, který nás nyní pomalu a jistě opouští. Postavte se k situaci tak, že na všem zlém, můžete najít i  to dobré. Postupem času, kdy bolest vystřídá racionální náhled, budete na vzniklou situaci nahlížet zcela jinak. Budete z ní čerpat nové zážitky a zkušenosti, které vám do života vnesou něco nového, co jistě zúročíte.

„Myslela jsem si, že nikdy nezapomenu na to, co jsem za peklo prožila na střední, kdy mě spolužáci šikanovali. Trpěla jsem jako zvíře a měla jsem všeho po krk, bála jsem se každého všedního dne ve škole. Po té jsem se musela svěřit s tímto trápením doma a vše se začalo řešit. Kvůli tomuto zážitku jsem předběžně dospěla a začala si vážit důležitých maličkostí v mém životě.“ Adéla, 27 let

Snažte se do minulosti nahlížet tak, aby vás naplňovala pocitem radosti a příjemných vzpomínek. Budou pro vás ztělesňovat magickou studnici, ze které budete čerpat sílu, elán a vitalitu ve chvíli, kdy se  nebude hej a budete cítit, že život vlastně nestojí za moc.

Udělejte si plány a těšte se na to nové, co teprve přijde

Pamatujte na to, že bez plánování se vám nic nepodaří a nic nedotáhnete do zdárného konce. Proto dbejte na to, abyste se měla pokaždé na co těšit, berte v úvahu vaše přání, protože jedině jejich splnění dá vašemu životu správný směr. Navíc zážitky v podobě zrealizování vysněných cílů budou pro vás tím pravým motorem, co vám nedá spát. Je úplně jedno, zda se jedná o dovolenou v levandulové Provence, nebo chcete napsat knížku, hlavním je především fakt, že si to vy ze srdce a duše přejete.

článek

„Těším se na léto, abych si mohla splnit další cestovatelský zážitek. S drahým příští rok vyjedeme do švýcarských Alp, kde na nás čeká čistý vzduch a chutné sýry.“ Markéta, 33 let

Zapomeňte na předsevzetí

Dáváte si každým rokem hromadu předsevzetí a potom jste na nervy z toho, že je nedokážete splnit? Tady je rada úplně jednoduchá. Prostě si žádná nedávejte! Nebudete se cítit pod tlakem a spoustu věcí uděláte i bez nich. Pokud na nich trváte, pak si dejte taková, která opravdu dokážete splnit.

Naučte se nové věci

S novým rokem přicházejí i nové možnosti. Vyzkoušejte něco nového, co třeba jógu, kurz kreslení, naučit se vykládat karty nebo vyrábět svíčky? Přihlaste se na kurz tance pro dospělé nebo na kurz španělštiny. Nejen, že s novými vědomostmi získáte sebevědomí, ale také se potkáte s novými lidmi.

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

1.1.2015 12:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist