Přítel neiniciuje sex

Dobrý den, mám možná trochu..ehm..osobní dotaz 😀 s přítelem spolu jsme opravdu chviličku, dá se říct že na začátku, dva měsíce cca. A za tu dobu v podstatě jen jednou byl impuls z jeho strany jinak vše musím začít já. Nezažila jsem s ním až na tu jednu výjimku takový ten „chci tě“ moment a zrovna vzhledem k indispozici z mé strany to skončilo jen jednostrannými aktivitami,které mě sice baví a dělám to ráda protože jednak ho mám ráda a..no prostě mě to baví :D,ale v celkovém kontextu… docela mě to trápí… protože si vlastně pokaždé připadám.. vlastně ani nevím jak 😀 jde o to že takový ten „pohled“ co vaše půlka polovina lidstva občas má a nám je to pak jasně..ten tady jaksi chybí 😀 vždycky se k němu musíme tak nějak dopracovat 😀 oba jsme do třiceti, věk tady asi nebude ukazatel, co se samotného průběhu týče, přítel je spokojený, já v podstatě také,jen tohle mě prostě trochu trápí. Nemám problém být ta akční,ale když je to pořád..člověk si říká jestli není něco špatně. Můžu mít na sobě košilku nebo cokoli a přestože pozoruji jisté..ehm 😀 reakce na tuto skutečnost pokud bych to nezačala, bude to maximálně objímání nebo takovéto nijaké „otlapkavani“. Bavili jsme se o tom, řekla jsem že bych ráda aby byl alespoň někdy ten akčnější on, že se mi to s ním líbí a baví mě to-jinak bych tenhle problém neřešila :D- on na to že je taky nadmíru spokojený a když se ho zeptám proč nebo co, tak řekne něco ve smyslu že by takový byl taky rád že má i takové představy být „dominantnější“ ale že to v sobě bude muset nějak najít…nebo že se přede mnou stydí asi. A já prostě tápu, proto píšu i sem protože si svého přítele mimo jiné velmi vážím jako člověka a a byla bych velice nerada kdyby moje případně dotazy v okruhu známých nějakým způsobem uškodili,je to prostě soukromá věc takže snad anonymita internetu zabere 😀 a taky už to nechci řešit s ním, nerada bych aby z toho byl nervózní nebo tak něco a nechci mu už v žádném případě nic vyčítat, mám ho ráda, jsem s ním ráda…ale to víte, nebyla bych ženská abych z toho neměla brouka v hlavě 😀 s takovým „přístupem“ jsem se nikdy nesetkala a vím, že lidé jsou různí,ale prostě…obcas bych taky ráda byla na té druhé straně, protože takhle už se.mi zacinaji hlavou honit myšlenky jestli vlastně jeho to baví se mnou- jasně, mám důkazy že ano 😀 ale prostě věčná otázka „proč“ zůstává..zajímal by mě proto pohled muže, případně, pokud by byla i nějaká rada jak z toho ven nebo jak mu pomoci…budu velmi vdecna 😉 děkuji a přeji hezký den:)

Odpověď

Ahoj Eleyne, nemám důvod si myslet, že ho to s tebou nebaví. Člověk mívá tendenci být vztahovačný, ale řekl bych, že o sobě vůbec přemýšlet nemusíš. Ne všichni chlapi jsou těmi hladovými samci, na které jsi zvyklá. A čím víc se SNAŽÍ se jimi stát, tím je to krkolomnější. A to platí i pro tvou snahu. Košilka je fajn, ale dej si bacha, aby to nepochopil jako "sexy prádlo a ty nic?"... pokud on s tím něco chce udělat, může se mi ozvat. Ty mu nejspíš jedině dopřej prostor se otevřít.

25.3.2022 6:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist