Přítel je neskutečně žárlivý…

Ahoj. Chtěla bych poradit. Jsem s přítelem 8 měsíců. Už od začátku mě štve, že je neskutečně žárlivý. Vadí mu když si píšu s jinými kluky a ani ho nezajímá že jsou to třeba kamarádi že základní školy, je schopný se kvůli tomu hádat a bude mi říkat, že on by mi to nikdy neudělal. Dříve jsem docela často chodila s kamarádkami do klubu. Teď jsem byla 2x za dobu, co jsme spolu, ale i tak mu to vadí a celou noc mu musím psát, aby věděl, že je vše v pořádku. On mi také píše, když někam jde, ale rozhodně mi to nevadí a nebráním mu v zábavě…. Když jde o mě, tak mi neskutečně vadí fotbal. Někdy mi tím opravdu kazí plány, protože vymyslím třeba nějaký výlet ale kvůli tomu, že má trénink musíme pořád hlídat čas. Nevadilo by mi to, kdyby nebyl 4x týdně a když řekne, že můžeme být spolu, abych se na něj koukala tak je neskutečně naštvaný když jdu radši domů, protože mě opravdu nebaví 4x týdně koukat jak si tam 2 hodiny kope s míčem. Celkově mi přijde, že mě poslední dobou zanedbává. Také je strašně upnutý na svou rodinu. Z jedné strany je hezké jak spolu všichni skvěle vycházejí, ale vadí mi, že často upřednostňuje rodinu přede mnou. Nikdy jim nedokáže říct ne, ať se jedná o cokoli, takže spolu často nejsme právě kvůli tomu. Teď to ještě snáším, ale mám strach do budoucna, až budeme mít vlastní rodinu. Nechci aby to bylo tak, že maminka mu zavolá, že něco potřebuje a on udělá. Sice říká, že až budeme mít miminko, tak s nimi tolik nebude, že si to užívá dokud to jde, ale moc tomu nevěřím. Jinak k té pomoci, vlastně nevím co mám dělat, aby mě trochu pochopil a udělal si na mě více času a nebyl tolik závislý na své rodině. Také bych si někdy ráda vyšla bez toho, aby jsme se další den hádali.

Odpověď

Ahoj,
tak to jsi chytla docela dobrou kombinaci - "žárlivý mamánek". Od maminky bys ho možná opravdu dostala, kdybyste se rozhodli založit rodinu a v nejlepším případě daleko odstěhovat. Tím bys možná vyřešila první problém. Ale obávám se toho, že nebudeš mít tolik síly, abys vyléčila i žárlivost. To je nemoc, která se nedá léčit a na kterou platí pouze čas, protože jak se říká, čas vyléčí vše. Ale myslím si, že tě ještě čekají perné chvilky, hromada vysvětlování proč, kde a s kým jsi byla. Rada na závěr, zvaž to, ale na tvém místě bych si našel někoho jiného.

27.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist