Přirozená krásaLaetitia Casta

Francie odnepaměti vzhlíží k ženám s přirozenou krásou opepřenou o trochu tajemnosti, proto není divu, že symbolem této země se stala Laetitia Casta, která propůjčila svou tvář francouzskému znaku Marianne.

V minulosti se tímto význačným postem mohla pochlubit například herečka Brigitte Bardot či Cathrine Deneveu. Laetitii se dostalo této cti roku 1999 a od té doby ji můžeme spatřit například na francouzských známkách po celých deset let.

Laetitia Casta se narodila 11. května 1978 a již o 15 let  později byla objevena modelingovým agentem během dovolené na Korsice. Její otec ze začátku nechtěl ani slyšet o tom, že by jeho dcera měla jen na pár minut předstoupit před fotoaparát módního fotografa. Nakonec však povolil a Laetitia se již za několik týdnů procházela po molu v modelu Jeana Paula Gaultiera.

Stala se tváří značky Guess a objevila se na stránkách různých módních časopisů jako je Elle nebo Cosmopolitan. Pro své smyslné křivky těla se stala jednou z těch, která předvádí svůdné prádlo Victoria´s Secret. Dalším obrovským úspěchem je několikaletá spolupráce s kosmetickou firmou L´Oréal.

Ona však není rozhodně z těch, které by svůj celý život zasvětily pouze kariéře. V roce 2001 přišla na svět její dcera, jejímž otcem je Laetitin tehdejší přítel, francouzský fotograf, Stephane Sednaoui.

Kouzlu Laetitie podlehl také film. Natočila úspěšný snímek po boku Gérarda Depardieua ve snímku Astérix a Obelix proti Césarovi, který nebyl zdaleka posledním.

Nyní Laetitia tráví většinu času v Londýně či New Yorku se svým italským přítelem Stefanem Accorsim, kterému porodila syna. Veškerý svůj volný čas věnuje dětem nebo ráda maluje a píše. Málokdo ví, že Laetitia je též držitelkou hnědého pásku v judu.

2.6.2006 1:15| autor: Kamila

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist