Připravil vás Covid o vlasy? Inovativní klinická metoda dokáže obnovit růst kštice

Pokud vás v posledních měsících děsí pohled na kartáč, nejste sami! Negativní zkušenost s post-Covid syndromem v podobě padání vlasů sdílí tisíce lidí na sociálních sítích i slavné hvězdy, jako je americká herečka Alyssa Milano. Problém navíc potvrzují i dermatologové, kteří zaznamenali až 25% nárůst pacientů s tímto problémem 2-3 měsíce po prodělání nemoci. Co s tím? Komplexní řešení na buněčné úrovni s pomocí růstových faktorů se ukazuje jako velmi účinné.

pr-3-1100x618.jpg Zdroj: www.mediest.cz

Vlasy zdaleka nejsou jen korunou krásy – jejich zdraví je úzce spjato s celkovým fungováním našeho organismu. Nejde tak jen o prodělání virového onemocnění nebo zánět v těle, na řídnutí vlasů se může podílet celá řada faktorů, včetně hormonální (ne)rovnováhy a stresu v první řadě. A že ho bylo za poslední rok opravdu požehnaně! Prvním krokem, který byste tak měli udělat na cestě zpět k bujné hřívě, je krevní vyšetření, identifikace hlavního zdroje stresu, a úprava životního stylu pro větší klid a pohodu. Co se sebepéče týče, zapomeňte na všudypřítomné doplňky stravy, šampony a tinktury. K racionální – pestré a vyvážené stravě vsaďte na proceduru klinicky ověřenou tisíci pacienty, jako je španělská metoda autologního micrograftingu Regenera Activa.

Co je autologní micrografting

Obrana a regenerace z vlastních zdrojů, prostřednictvím tělu vlastních látek, je podle dermatologických specialistů kliniky Mediestetik dominujícím trendem estetické medicíny, a rok v pandemii ukázal, jak je tento přístup důležitý… nejen v dermatologii. Autologní micrografting je v tomto ohledu špičkou současné bio-estetiky. Jedná se o metodu odebrání štěpu kůže (z vlasové části) a vytvoření suspenze schopné aktivovat růstové faktory. Roztok vytvořený patentovanou technologií je injekčně zpětně aplikován do pokožky mezoterapeutickou formou, tedy s pomocí tenké jehly.

Bezprostřední příčinou řídnutí vlasové kštice, ať už vlivem oslabení organismu nebo hormonální predispozice zvané androgenní alopecie (v 70 % u mužů, 40 % u žen), je v první řadě poškození/zmenšení vlasových folikulů. A právě na folikuly v postižené oblasti se zaměřuje autologní micrografting – intenzivně folikuly regeneruje a podporuje tak obnovu vlasového růstu.

Jediná svého druhu v ČR

Španělská technologie zahuštění kštice / léčby alopecie Regenera Activa je opravdovým unikátem, který nabízí jediné pracoviště v České republice, klinika estetické medicíny Mediestetik. Ošetřením vlasy znovu zhoustnou aozdraví se, včetně vlasové pokožky, přičemž první viditelné výsledky můžete pozorovat už do 8-15 dní po ošetření. Hlavní výsledky se dostavují a narůstají dalších 6 měsíců. Kdo vyzkouší, ocení nejen změny dosažené miniinvazivní cestou, ale i minimální dobu rekonvalescence. Zároveň jde o zcela přirozené řešení bez jakýchkoliv přídatných látek či chemických aktivátorů.

O procedurách s pochybným výsledkem tu nemůže být řeč – jedná se o zákrok certifikovaný evropskou značkou CE, PMDA Japan a americkým úřadem pro léčiva FDA.

Tak zastavte padání vlasů na buněčné úrovni. S Regenera Activa může začít vám a vašim vlasům nová životní etapa!

 

27.9.2021 3:43| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: zdravíšampony

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist