Speciální
horoskop

Přichází Novoluní ve Vahách

Máš šanci změnit své vztahy k lepšímu

Přichází Novoluní ve Vahách: Máš šanci změnit své vztahy k lepšímu

Zamysli se nad lidmi, se kterými se ve svém životě setkáváš nejčastěji a zkus zlepšit kvalitu těchto vztahů. Máš možnost dát do pořádku některé vztahy, které mohly být v minulosti velmi náročné. Nejde změnit k lepšímu ihned všechno, ale život se neustále mění a s ním i lidé kolem tebe. Tento den má odstartovat měsíční proces, ve kterém si máš uvědomit to, zda sdílíš se svými nejbližšími společné hodnoty. Buď ochotna léčit zranění z minulosti, ale udržuj své vztahy v rovnováze a buď věrná svým vnitřním hodnotám. Sobotní novoluní ti v tom pomůže.

Lidé jsou jako chodící zrcadla a svět je jako zrcadlové bludiště. Někteří ti mohou odrážet tvou zraněnou minulost a druzí tvou ideální budoucnost. Pokud budeš často pobývat ve společnosti lidí s naprosto odlišnými názory na svět, nemusí to být pro tebe lehké. Když však přesně víš, kam směřuješ, můžeš těmto lidem snadno odpustit. Zamysli se nad svou budoucností a podívej se v představě na lidi, se kterými bys chtěla být v budoucnosti více. Možná se některé cesty rozejdou a možná potkáš jiné lidi, kteří se stanou důležitou součástí tvé budoucí cesty.

Snový radar

Celý následující měsíc a zvláště tento den si zkus zapsat sny, které se ti budou zdát. Sny mluví svou vlastní symbolickou řečí a každý je může vykládat po svém. Můžeš je sdílet se svým partnerem nebo kamarádkami a postupně se zlepšovat v této užitečné dovednosti. Sny ti mohou ukázat opravdový stav vztahů, které jsou pro tebe důležité. Když se ti už zdá o konkrétní osobě, dostala se blíž do kontaktu s tvou duší, a tak tito lidé mohou být pro tvůj momentální vývoj velmi důležití. Je-li tento sen pozitivní, je to určité požehnání z tvé duše, která ti radí, s kým máš být více. A pokud je tento sen pocitově náročný, počkej si raději na lepší sen a do těchto vztahů se zatím příliš nežeň.

Vnímej své pocity v přítomnosti druhých lidí

Když se s někým setkáš, vnímej především to, jak se s nimi cítíš. Možná se na tebe někdo pořád směje, ale v tobě to vyvolává nepříjemný neklid. A pak tu mohou být lidé, s nimiž, ať se smějí nebo mračí, se cítíš skvěle. Lidé jsou zrcadla a každé ti odrazí nějaký kousek tvé vlastní duše. Pamatuj, že máš v jakémkoliv okamžiku svobodnou vůli se rozhodnout, jak žít a nikdo nad tebou nemá úplnou moc. Možná jen dočasnou, a to jen z důvodu komplikovanějších „karmických“ vazeb. Buď věrná svým pocitům, protože když nebudeš, můžeš být na sebe naštvaná a možná i smutná.

Dej svému partnerství hlubší smysl

Pokud žiješ v dlouhodobém vztahu nebo máš jen přátele, zkus těmto vztahům dodat novou šťávu. Život směřuje neustále dopředu, a tak se občas můžeš cítit v některých vztazích znuděně, přestože jsou jinak velmi kvalitní. Zkus svého přítele něčím překvapit, o čem víš, že ho i potěší, a co může být nové i pro tebe. Přihlaste se na kurz tance, malování nebo jiného koníčku, kterému byste se s radostí mohli věnovat oba dva. Nebo vyzkoušejte ve svém milostném životě něco nového, co vás vzájemně obohatí. Buďte však k sobě naprosto upřímní, protože to nejhorší, co se ve vztazích občas stává, je nedobrovolná oběť. Buď vděčná za vše dobré, co jste v minulosti zažili, a otevři se novému, co váš vztah posílí a posune dál.

27.9.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist