Překvapení v soláriu

Solárium je pro mě místo, kde si můžu na pár minut odpočinout a na nic nemyslet. Ne, že bych tam chodila nějak často, ale tak jednou za dva týdny si zajdu. Beru to jako příjemný relax, kde se člověk natáhne, zavře oči a poslouchá muziku. Zejména v podzimních dnech je to příjemné zpestření, být zase na chvilku v teploučku.

V našem městě je jich hned několik. Já jsem zvyklá chodit do mého oblíbeného, asi deset minut od mého domu.

Byl krásný podzimní den, vyšla jsem si s MP3 na uších, ostatně jako vždy. Když jsem dorazila do solárního studia, nestačila jsem se divit. Za recepcí seděl nádherný chlap, černé vlasy, modré oči, k tomu všemu s krásně vypracovaným tělem. ,,Kde se tu vzal tenhle hezounek?“ říkám si. Normálně za recepcí bývají tři slečny, které se střídají v pravidelných směnách. Ale tenhle krasavec? Toho jsem tu ještě neviděla. Stála jsem u přepážky, podávala mu permanentku a ptala se, jestli je volná sedmička, můj oblíbený stroj.

,,Teď jsou volné téměř všechny. První objednaný bude asi tak za půl hodinky.“ oznámil mi. ,,Dobře, tak si vezmu tu sedmičku.“ odpověděla jsem. Když mi podával zpáty permanentku, všimla jsem si, jak má nádherně velké a chlapské ruce. ,,Hmm, ten bude asi dobře vybavenej.“ říkala jsem si a odebrala se do kabinky. Vysvlékla jsem se do naha, lehla si do stroje a začala se příjemně slunit. Poslouchala jsem muziku a představovala jsem si, jak mě ten nádhernej chlap z recepce líbá po celém těle. Jenom ta myšlenka a projel mnou záchvěv vzrušení. Byl k sežrání! A ty ruce! Minuty ubíhaly a mé představy se stupňovaly.

článek

Vtom se otevřely dveře od kabinky a já koutkem oka viděla, jak ten hezoun vstupuje dovnitř. ,,Co tu chce?“ říkala jsem si. ,,Přece nemůže vstupovat do kabinek, jak se mu zlíbí?“ On to však neřešil, byl připraven jít na věc a nic mu v tom nemohlo zabránit. Otevřel poklop od solárního přístroje, usmál se na mě, chytil mě za nohy, jemně mi je roztáhnul a začal laskat moji lasturku. Jazykem kroužil z klitorisu, hluboko dovnitř, své pohyby zrychloval a pak zase zpomaloval. Vychutnával si mě jako kopeček zmrzliny. Zajížděl jazykem tak hluboko, že jsem vzrušením zasténala. Po chvíli se přesunul k mým ňadrům, které mi hnětl a zároveň vysával jako hladové miminko.

Prsty začal nenápadně zajíždět dovnitř mého lůna a já byla v jiném světě. V té chvíli jsem nemyslela na nic, jen na to, jak jeho prsty tancují uvnitř mé jeskyňky a jak vlhnu vzrušením. Jazykem mi přejel rty a pak mě vášnivě políbil. Prsty začal přirážet a já začínala být pořádně nadržená. Jeho had v kalhotách mě začínal nepříjemně tlačit, tak jsem se ho rozhodla vypustit na svobodu. Rozepla jsem mu džíny a za chvíli ho držela pevně v rukou. Byl to pořádný macek, hnětla jsem ho a těšila se, až návštíví má tajemná zákoutí. On však věděl, jak mě navnadit, neustále přejížděl svým mackem přes mou mušličku, aby mě ještě více vzrušil. Po několika minutách zpozoroval, že čekám jen na tu chvíli, kdy do mě zajede a taky tak udělal.

Projelo mnou neskutečné vzrušení, vykřikla jsem slastí a nechala se unášet vzájemnými pohyby propojených těl. Držel mě svými pažemi a pohyboval se jako závodní kůň. Já byla jeho žokej, držela ho za zadek, občasným proplesknutím jsem jej pobízela k akci a přála si, aby to nikdy neskončilo. S neustále zrychlujícím tempem mnou projížděly stále silnější výboje, začala jsem se třást a zanedlouho vybuchla v ohlušujícím orgasmu. On mě držel za ruce, cucal mi bradavky a jeho pohyby se postupně zpomalovaly. Vychutnávala jsem si tu chvíli až do konce. On byl ta třešnička na dortu, o kterou jsem za žádnou cenu nechtěla dělit. Ten pocit spojení mě neustále dráždil. Po několika minutách se jeho pohyby začaly opět zrychlovat, až i on dosáhl vytouženého orgasmu.

Foto: profimedia.cz

3.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist