Práce a vztah

Ahoj Sári. Jsem na životní křižovatce. Vyplatí se mi bojovat za bývalého přítele, zkusit s ním bydlení a práci ve městě, kde bydlí? Nebo mě potká něco nového, když zůstanu v rodném kraji. Strašně ráda bych se někam už posunula, ale bojím se, že udělám chybu a jednou budu nešťastná… Děkuji.

Odpověď

Ahoj. Pokud se bojíš, nedělej nic, protože "chybu" uděláš díky strachu, až se přestaneš bát a jednoduše se rozhodneš, pak budeš šťastná. Takže rozhodně za nic nebojuj a začni na sobě pracovat, máš hlavu plnou negativních myšlenek, proto se nemůžeš posunout dál, ve vztazích neplatí válka ani boj, ty se prostě uklidni a začni žít, hlavu čisti v přírodě, buď vděčná za to co máš a pracuj na svém vnitřním klidu. Návodu je na internetu milion, stačí si vybrat, který je ti blízký, hodně štěstí a nová láska k tobě přijít bohužel také nemůže, napřed začni se sebou něco dělat, věřím, že to dokážeš...Ještě nevím tedy jak jsi na tom s přítelem, ale u vás žádný vztah vidět není, jste vůbec spolu nebo za co chceš vlastně bojovat? Nebojuj, miluj a začni dávat lásku sobě :-)

1.8.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist