Jak poznat lháře, extrémně drahé svatby i tipy na bydlení aneb Nový týden s Feminou!

Lhát se nemá, to víme všichni, ale někdy prostě nějakou tu lež použijeme. A je úplně jedno, jestli je to z milosti, nebo proto, že se bojíme následků, kdyby vyšla pravda najevo. A stejně to mají i ostatní. Lžeme si ve vztazích, lžeme si v práci, lžeme si s kamarádkou. Jak to ale poznat?

Jak poznat lháře?

Lhaní není správné, ale někdy ho v životě prostě potřebujeme. Děsíš se toho, že ti někdo z tvých blízkých neříká pravdu a ty to nepoznáš? Už se bát nemusíš. Lucka Feiková ti přináší manuál, jak poznat každého lháře. A možná se budeš divit, tenhle manuál totiž boří dosud zažité mýty. Takže, jak je to doopravdy s upřeným pohledem do očí, gestikulací a řečí těla? To si přečti už v pondělí.

Extrémně drahé svatby

Čeká tě ten tvůj velký den a přemýšlíš, kde bys ještě mohla ušetřit nějakou tu korunu? Tak to slavné celebrity to mají opačně. Jejich svatby musí být pompézní, dokonalé a neskutečně drahé. Kdo posílal pozvánky s neviditelným písmem, kdo vrazil miliony do vína a komu nestačilo ani to? To se dozvíš také tento týden.

Stále sama i ve čtyřiceti?

Je ti čtyřicet a jsi bez partnera? Pak tě určitě potěší článek Marty Dostoupilové, která se podívala na život single čtyřicítek z trošku jiného úhlu. Ne každá je totiž zoufalá, nešťastná a neustále na lovu. Některé si svůj stav parádně užívají a na nějaké vázání se nemají ani pomyšlení. Možná se v tom také najdeš.

Vaření v mikrovlnce

Mikrovlnka si prošla obrovským boomem a kdo ji tehdy neměl, jako by ani nebyl. Ale pak přišli vědci a jejich nebezpečné poznatky ohledně záření a mikrovlnky zase pomalu ustupovaly z popředí zájmu. Jenže právě teď, v letních měsících, kdy se ti nebude chtít vařit, pohodlí mikrovlnky určitě oceníš. Máme pro tebe prima tipy na rychlé vaření i pečení.

Odpočinek? To neznám!

I když to neslyšíme rádi, žijeme v hektické době. Všechno běží neskutečně rychle dopředu a na nás jsou kladeny stále větší a větší nároky. Odpočinek je už jen prázdné slovo. Kde na něj vzít čas a jak si vůbec pořádně odpočinout? To ti poradí Alžběta Bublanová.

A chystáme pro tebe tradičně náš zábavný kvíz, na tvé dotazy se těší naši poradci v poradnách, přineseme ti spoustu nových receptů a každý den také novou dávku horoskopů.

Tak krásný nový týden s Feminou!

19.6.2017 12:00
Více o tématu: celebrity

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist