Jak poznáš, že se muž nechce vázat? Pomocí těchto tipů ho odhalíš včas

Krásné letní počasí přeje flirtům a navazování známostí. Ale i randění sebere někdy dost sil a času. Okamžiky, kdy se cítíš v sedmém nebi, mohou po nějaké době vystřídat chvíle rozčarování. Ten tvůj princ na bílém koni, co jsi ho konečně potkala, se totiž nechce vázat. Jak to poznat hned a ušetřit si zklamání?

nechce-se-vazat-1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz

Chtěla bys mít jistotu, že o tebe tvůj partner opravdu stojí,ale bojíš se ho zeptat? Připadá ti, že vám to skvěle klape, ale nějak se ne a ne posunout dál? Třeba se ten tvůj ani dál posouvat nechce.

Pokud jsi klofla svobodného mládence, je víc než jisté, že kdyby se vázat chtěl, udělal by to už dávno. Muž s životní filozofií „nechci se vázat“ se ale dá prokouknout už na začátku. Jak ho poznáš?

Má špatnou zkušenost

Možná už jednou byl ženatý, možná měl dlouhodobý vztah a vše dopadlo hodně špatně. Zradila ho, zklamala, odkopla, kdo ví. Mohl také zažít velmi problematický vztah svých rodičů a tak se bojí vztahů dalších. Pokud ti bude podobný příběh vyprávět, vezmi raději zpátečku. Tohohle chlapa budeš lámat do chomoutu velmi těžko.

Nevydrží ve vztahu

Dalším adeptem, který na vážný vztah nebude, je přelétavec obecný. Poznal spoustu žen a všechny dost rychle opustil. Vybírá si záměrně ty nedostupné: vdané, zadané, workoholičky, ženy pracující v cizině… Proč? Protože s nimi má jistotu, že po něm nikdy nebudou chtít snubní prstýnek.

Nechce být pod kontrolou

Pokud se mu nelíbí, když mu řekneš, co by bylo dobré udělat, zbystři. Nepolapitelní muži nesnášejí, když má situaci pod kontrolou někdo jiný než oni sami. Stávají se nabručenými a hádavými. Sami ale naopak ty druhé rádi ovládají.

Je šarmantní, ale rychle zvadne

Když je vztah na začátku, je skvělým, okouzlujícím dobyvatelem a společníkem. Ale běda, jak tě má jistou. Jeho zájem pomalu slábne. Tím spíše, větří-li, že to myslíš vážně. Takže pokud ho nebudeš udržovat v napětí, brzy se tě nabaží.

Neznáš jeho rodinu ani přátelé

Udržuje si záměrně odstup, bojí se seznámit tě třeba se svými kamarády, protože má pocit, že bys k němu pronikla o trochu blíž a přesně toho se bojí.

Je nezodpovědný

Jeho život je jeden velký chaos. Na schůzky chodí pozdě, má problémy platit účty, nedá se na něj prostě vůbec spolehnout. Tady je to spíš výhra pro tebe utéct od něj.

Nemá žádné plány

Nechce si život linkovat. Děsí ho představa budoucnosti. Nedokáže si naplánovat ani dovolenou s přáteli, natož třeba splácet hypotéku. Je jasný, že o poznání hůř na tom bude s plánováním svatby nebo rodiny.

Neprozradí o sobě nic choulostivého

Nenechá tě nahlédnout pod pokličku, nechce odkrývat své slabiny, abys ho mohla zranit. Proto se snaží toho o sobě prozradit co možná nejméně. Dokonce dovede velmi dobře skrývat emoce.

Manželství? Sprosté slovo

Zkus se mu zmínit o svatbě své nejlepší kamarádky a navrhni, že byste na ni mohli jít společně. Uvidíš, co předvede. Vymyslí si nějakou výmluvu, rychle změní téma, nebo dokonce vezme nohy na ramena.

Co dělat, když už s ním chodíš?

Pokud už jsi do takového vztahu spadla, je jasné, že teď zrovna nejsi dvakrát nadšená. Ale nezoufej. Je-li mladý, existuje ještě šance, že mu časem dojde, že by se chtěl usadit. Tlačit na pilu se ale rozhodně nevyplatí. Musíš si přiznat pravdu. Buď tě doopravdy chce – a je tedy ochoten občas vystoupit ze svého stínu – anebo tě nechce a nehodlá se měnit ani o fous.

Co ty na to? Myslíš, že to sedí? A prožila sis něco podobného? Napiš nám své zkušenosti do diskuze i to, jak ty poznáš, že se vázat rozhodně nechce. Těšíme se na příspěvky.

Foto: Profimedia.cz

3.7.2018 4:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist