Poznali jsme se na netu…

Dobrý den René. Zajímalo by mě, jak to vidí chlap, když: Poznali jsme se na netu, dosud jsme se nesešli. Já jsem zadaná a mám dvě děti. On je s tím srozuměn. Hned po prvních vzkazech jsem ho o téhle skutečnosti informovala, stejně tak i o tom, že jaksi nikoho nehledám. Píšeme si 1,5 měsíce. Mám akorát zmatek v tom, co on po mě chce. Rozebíráme opravdu různé věci, stejně tak jako sex a naši vzájemnou přitažlivost. Líbí se mi dost. Když ale začnu oponovat, že není jasné, že až se potkáme, tak to bude fungovat. Může se stát, že se v realitě sobě líbit nebudeme. On mi na to napíše, že si je tím jist, že na to mám vzít jed. V podstatě mě ta jeho jistota okolo mé osoby dost vyvádí z míry. Stejně tak, jako když se mi třeba dva dny neozve a pak by se rozkrájel. Někdy je vzkaz strohý a z toho mi napíše, jaká je mezi námi chemie, že by ho zajímalo, čím si zasloužil, že zrovna on je ten, kterému píšu. Nebo třeba že je rád, že mě má. Když jel na dovču, tak jsem mu jen popřála, aby si ji užil. On mi napsal, že to mu jen popřeju dovolenou a nic víc??!!! Trochu jeho postoji nerozumím. Dle něho se prostě musíme sejít, protože on nemůže za to, že ho přitahuju. Nerozumím tomu. On je singl asi rok. Můj vztah je v troskách, ale kvůli dětem ho stále zachovávám. Nevím, jestli mám povolit svoji uzdu kvůli někomu jako je on. Děkuji za názor.

Odpověď

Ahoj,
tak já bych určitě uzdu nepovoloval!! Podle toho, co jsi popsala, tak je to asi nějaký internetovo-sexový týpek. Z těch tvých řádek si myslím, že je to opravdu jen a jen lovec a jde mu jen o to jediné! Doufám, že už z tebe vytáhl i nějaké tvoje lechtivé fotky, ani bych se tomu nedivil. Pamatuj si, že chemie jen podle fotek nikdy nemůže fungovat, to ti jen maže med kolem pusy, abys co nejdříve skončila v jeho náruči a nejlépe v jeho posteli. A co bude druhý den, si určitě dokážeš představit. Kolikrát se ve vaší vzájemné přitažlivosti, co jste si psali, objevila i byť jen malinká zmínka o tvých dětech?? Asi se moc nepletu, když to nebylo ani jednou... Možná se ti dva dny neozve, protože má na netu jinou dívku, které tvrdí, jak zapůsobila chemie. Moc tomu chemikovi nevěř. Já v tom vidím nějakou zradu, ale možná se pletu. Je to jen na tobě, jak se rozhodneš, ale přečti jsi to, co jsem v poslední odpovědi radil o těch devadesáti dnech. A to by asi ten tvůj chemik koukal, kdybys to vyžadovala.

1.6.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist