Potřebuji, aby mě nějaký muž miloval…

Všichni kartáři a psychologové atd. mě píšou na můj dotaz ohledně vztahů, že si najdu muže teprve až se začnu mít ráda. Ale nikdo neporadí jak. Myslím si, že se mám ráda, ale všichni mi říkají a píší že ne. Tak jak tedy má u mě vypadat, že se mám ráda? A prý že si mám dávat sobě lásku a ne jen pořád druhým. Nevím jak má vypadat si sama sobě dávat lásku. Navíc prý se chovám submisivně, je to ale tím, že se ke mě od narození lidi a hlavně mí nejbližší chovají hrozně. Je mi už 42 let a moc mě to trápí. Taky potřebuji aby mě nějaký muž miloval a ne jen využil a odkopl. Děkuji za radu a vysvětlení.

Odpověď

Ahoj,
myslím, že to není o tom mít se ráda, ale o tom, abys měla sebevědomí a dokázala ho prodat. Musíš se na život koukat na takový jaký je, a že je to někdy fajn, a někdy to nestojí za nic. Ber to všechno tak, jak to přichází a neřeš moc, jak máš mít sama sebe ráda. Nikomu se nepodřizuj a před nikým se neponižuj, jsi dáma a tak se tak chovej. Možná, že když se trošinku přestaneš pozorovat, co děláš špatně, tak se vše k dobrému otočí. Buď nad věcí a i ve vztahu se chovej přirozeně a uvidíš, že už tě nikdo neodkopne!

27.8.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist