Potkali jsme se na párty…

Jsem sama dva roky, za tu dobu jsem potkala spousty mužů, různých typů a povah… Žádný mě neuchvátil natolik, abych se vzdala svý svobody… Po vztahu, kdy jsem opravdu milovala a vztah trval pět let jsem si řekla, že prostě nechci zažít nic míň než zase to úplný poblouznění. Před dvěma měsícema jsem potkala jednoho… Potkali jsme se na párty a hned jak jsme spolu začli mluvit tak tam bylo nějaký spojení. Neuvěřitelná chemie a prostě něco, co nedokážu definovat… Hned jsme věděli, že si sednem. Prožili jsme krásný večer. Jenže na konci večera z něj vypadlo, že je rok zadaný. Rozešli jsme se v dobrým, bez jakýhokoliv kontaktu. Od tý doby se často potkáváme, na ulici, v práci, prostě všude, jen se pozdravíme a jdem dál. Jen když se potkáme na párty, kde je čas a možnost spolu mluvit jsme tam spolu. O všem jsme si promluvili. Je s přítelkyní rok, dva roky byl sám a loni si našel ji, miluje ji, řekl mi, ale zároven mi řekl, že nikdy nezažil nic podobnýho, že to prostě cítí, že k sobě sedíme, že se to pozná, ale má ji. Říká, že se mu o mě zdá, že na mě musí myslet. Zvážila jsem i variantu, jestli to není jen nějaký ,,kurevníček“ co si teď něco dokazuje, ale to jsem zavrhla. Jedinkrát jsme se políbili. Nekamarádíme se, nejsme v kontaktu, víme, že bysme to nezvládli ve vší počestnosti. Chápu to. Ve všem hledám logiku a tady ji najít prostě nemůžu. Jen mě zajímá jestli je možný, aby někdo kdo tvrdí, že miluje jinou mohl cítit něco k někomu koho skoro nezná. To z nás opravdu mluví jen hormony a zabralo by, kdyby jsme se spolu vyspali? Děkuji za upřímnou odpověď.

Odpověď

Ahoj,
nemyslím si, že by tomu pomohlo to, že byste se spolu vyspali. Ty jsi sama, tak bys na to koukala jinak, ale on je zadaný a miluje svou partnerku. A možná by si to hned po sexu vyčítal. Ale pokud je to frajer, tak si myslím, že by tvou nabídku na sex ve slušnosti odmítl, protože pokud opravdu miluje svou partnerku, tak by to neudělal. Prostě máš smůlu a vidíš, že ani ta chemie, která mezi vámi zafungovala, o ničem nerozhodne. Možná zůstanete jen jako osudová a nenaplněná láska. Pokud by kvůli tobě opustil ženu, kterou miluje, tak se klidně může stát, že za rok udělá to samé tobě.

4.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist