Posilovna

V našem panelákovém domě už delší dobu byla nevyužitá sušárna a kočárkárna. Látkové pleny už jaksi nejsou v módě. A všem nájemníkům dítka odrostla do pubertálního věku, kdy jejich zábavou bylo hlavně vysedávání před vchodem a pokuřování cigaret.

Tak se na domovní schůzi rozhodlo: volné prostory se využijí prospěšnějším způsobem. „Sportem ku zdraví, navrhuju pro tu naši omladinu zařídit posilovnu, ať se taky trochu hýbají a nejen vysedávají po hospodách.“ Návrh domovního důvěrníka byl skoro jednohlasně přijat.

Pár zručných tatínků se docela s chutí zapojilo do budování posilovny. Za pár měsíců se posilovna slavnostně otevřela. Klíče od ní měl domovník. Bývalý kulturista Milan z druhého patra chodil cvičit každý všední den po práci, aby si tak udržel svoji fyzičku. S domovníkem se domluvil, že klíče budou u něho. Navrhl, že omladině bude dělat i odborný dozor, aby se nějak nezmrzačili. Z počátku byl zájem docela velký, ale postupně mládež přestala chodit, nelíbilo se jim, že by v posilovně měli cvičit, a ne se jen schovávat před nepříznivým počasím.

článek

Milan byl opravdu dobře vypracovaný mužský, středně vysoký, čokoládové oči. Pokaždé když jsem se s ním setkala u výtahu, vždy mě galantně pustil a občas i pomohl s taškami. Prostě kavalír. Kupodivu ani namyšlený nebyl, jak jsem si myslně o kulturistech myslela.

Čím víc se mi Milan líbil, tím míň se mi líbila moje drahá polovička věčně vysedávající před televizí s flaškou piva. Ano za ty roky, co jsme byli spolu, začal docela obstojně kynout a příšerně lenivět. Jednoho dne jsem si řekla dost! „Miláčku, co kdybychom si dnes šli zacvičit do posilovny? Trochu se rozhýbat a posílit naše povadlé svaly?“ navrhla jsem. „Ty ses snad zbláznila? Dneska? Za chvíli bude zápas MS ve fotbale! Jdi si sama, já to nechci prošvihnout!“ obořil se na mě.

Vztekle jsem se převlékla do cvičebního a sjela výtahem do druhého patra k Milanovi pro klíče. Otevřel mi do půl pasu vysvlečený, uááá no tak to je síla, ty jeho bicáky mě doháněly k šíleným představám, úplně jsem zalapala po dechu. „Byla jste už někdy v posilovně? Máte se cvičením na posilovacích strojích nějaké zkušenosti?“ zeptal se mě při předávání klíče.

No jo vlastně žádnou, uvědomila jsem si. Z mého rozpačitého pohledu to pochopil a ihned navrhl, že mě tedy zacvičí, pokud nejsem proti. Nó, tak to bude zajímavý podvečer, být s ním o samotě ve sklepních prostorách. A opravdu byl!

Milan mě začal trpělivě trénovat a předvádět posilovací stroje. Některé byly opravdu hodně zajímavé, hlavně ten na posilování vnitřní strany stehen! Seděla jsem před ním doširoka rozevřená a ještě se musela snažit dávat nohy k sobě! Moc mi to nešlo, měla jsem opravdu ochablé svaly. Taky nebylo divu, s manželem naše milostné posilování bylo jen stylem na gauči ze zadu a to ještě honem než začal pro něj zajímavý program v televizi! Milan mi zpočátku na tomto stroji hodně pomáhal. Držel za kolena a dával mi nohy k sobě.

článek

Jeho dotyk rukou na mých nohách uááá, zas mám ty myšlenky, jak se mám soustředit na cvičení a dávat nohy k sobě, když je chci mít roztažené? „No pro dnešek to stačí, ať se moc nepřepínáte, chce to pomalu a pravidelně cvičit“ vytrhl mě z myšlenek. „Já sem chodím každý večer, pokud vám to nebude vadit, můžu na Vás dohlížet, jak se vám to bude hodit.“ „Můžeme hned zítra?“ hlesla jsem a úplně si představila jeho ruce na svém těle.

Další večer při cviku na stehna a pod jeho doteky se mi kolena úplně rozklepala. „Ale copak ubereme radši zátěž?“ ptal se starostlivě. „To bude chtít protáhnout svaly“ postavil mě, stoupl si ze zadu. Já se asi neovládnu, svůj zadek přitisknutý k jeho mužství! Ale co to tam máme? Asi to není jednostranné! A sáhla jsem mu do jeho rozkroku. „Hluboký předklon! Pořádně co nejvíc“ tlačil mi ramena jednou rukou dolů a druhou rukou mi vjížděl do kalhotek. Spokojeně zamručel nad mojí vlhkostí a hned zasunul. „Ták ještě víc hluboký předklon“ zasunul ještě hlouběji a pevně mě držel za zadek. „Ta tvoje prcinka mě vždy tak rajcuje. To se nedalo vydržet“ vyhrkl už ve výstřiku a pevném přiražení.

Přesunuli jsme se zpátky na stroj a tentokrát už mi kolena k sobě nedával, naopak jejich rozevření ho pobízelo k tomu, aby ji pořádně ochutnal jazykem. S nástupem druhé vlny slasti, kdy už jsem se chtěla zmítat a vzpínat mi pevně přidržel nohy od sebe a nepřestával ani po mém vyvrcholení. Vydala jsem ze sebe zvuky dosud nepoznané, úplně jak divoké zvíře. Potom mě dovedl k sobě domů a dali jsme si pořádnou společnou sprchu. Raději bez milování, aby nás sousedi neslyšeli.

A pak už jsem spěchala honem domů ke spícímu manželovi.

Foto zdroj: profimedia.cz

10.9.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist