Pomůže ji to?

Dobrý večer Sáro, jsem stejně jako manžel podruhé vdaná. Celkem máme 6 dětí. Naše společná je Silvinka, je jí 15 let a při narození spolu se mnou prodělala sepsi, nákazu streptokokem, narodila se v 28. týdnu a prodělala DMO. Příští týden s ní nastupuji intenzivní rehabilitační pobyt v Centrum Hájek – therasuit. Pomůže jí to, posune dál? Moc si pro ni přeji aby spolupracovala. Další, nejmladší brouček je Annette, narodila se v 33. tt. se vší péči, která je možná. Měli jsme vyšetření plodové vody, maximální péči a doposud nic negativního, i když jsme vývojově trochu pozadu. . Bude vše o.k? Tak moc si pro obě v rámci možností přeji to nej. Jestli vidíš, jak bude? Naďa H.

Odpověď

Ahoj Naďi. Vývojově pozadu nic neznamená, nenechej se rozhodit a důvěřuj, děti jsou skvělé a dokážou velmi rychle udělat velký pokrok, takže žádné strachy a uvidíš, že to nebude tak horké. Pobyt v Centru je prospěšný, ale s dcerkou to samozřejmě bude potřebovat čas a trpělivost, což není nic, co by jsi sama nevěděla. Držím ti prsty a dej vědět, jak jste si pobyt užily a nezapomínej, že výsledek může přijít později.

8.11.2016 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist