Pomoc s prací…

Pomoc s prací Ahoj Sáro Velmi Tě opět prosím o pomoc, od včerejška jsem na tom po psychické stránce dost špatně. Já narozený 8.3.1976 14:30 hod jsem zkusil nastoupit do nové práce mimo své bydliště i s ubytováním nicméně to bylo pro mě dost fyzicky i psychicky náročné, každý den se tam dělali 12 hodinové směny, volno jen víkend a do toho příliš mladí zaměstnanci, kteří i moc machrovali. Věřil jsem si tvrdě a poctivě jsem pracoval, nedostávalo se mi uznání či pochvaly a oproti kmenovým zaměstnancům jsem byl na tom hůře. Jsem dosti citlivý a po této zkušenosti se mé heslo pokud budu pracovat tvrdě a poctivě budu se mít dobře rozplynulo, cítím se ponížený, nenávidím lidi a dokonce jsem uvažoval o sebevraždě. Velmi jsem znechucený a rozhořčený a cítím prázdnotu, bez motivace a další životní jistoty. Nemám se skoro čeho chytit a nevím jak dál, už se mi nechce stále dělat rukama a brát práci s nouze, spíš mě to táhne k hudbě-zpěvu, k duchovnu a stále více cítím nespravedlnost v tomto světě kde především jde o známosti, podlézavost, korupci a lež. Poradíš mi jak z toho ven, mám nějakou naději či mám na vše rezignovat, či na lidi přitvrdit i za cenu že se za to dostanu třeba do kriminálu. Velmi závidím lidem, kteří to někam dotáhli mají dobrou práci, nehoní se manuálně a velmi lituji toho co mě v mládí potkalo ohledně školy-šikany a stále si říkám proč jsem se tehdy nerozhodl úplně jinak!!!!

Odpověď

Ahoj. Obávám se, že tady už je každá rada drahá. Na dálku se fakt moc dělat nedá, spíš bych ti doporučovala objednat se na osobní konzultaci v místě, kde bydlíš. Pokud nepochopíš, proč ti tyto události přichází do života, je zbytečné cokoliv psát, většinu jsem ti již sdělila v tvém předchozím dotazu. Všechno, co teď prožíváš je pouze odrazem tebe samotného, z nějakého důvodu to potřebuješ ke svému vývoji a Vesmír bude tak dlouho otravovat, až pochopíš svůj životní směr a cestu své duše. Závist, nenávist, sebevražda, to všechno jsou destruktivní emoce, které tě nikam neposunou. Začni zpívat, i kdyby to mělo být ve sprše nebo v kuchyni, neboj se požádat o pomoc někoho povolaného a hlavně zapomeň na to, že když přitvrdíš na lidi, budeš se mít lépe naopak. Základ Bytí je Láska, dělej věci s láskou, radostí a uvidíš jak rychle se posuneš dál. Znám desítky šikanovaných dětí i dospělých, kteří udělali tlustou čáru za minulostí a žijí radostný život ať již sami nebo s rodinou. Vyzkoušej odbornou pomoc, kde tě povedou krůček po krůčku a hlavně, začni, držím ti prsty a věřím, že to zvládneš.

4.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist