Podaří se mi to?

Jsem nová duše a v minulých životech mi lidi jen ubližovali a proto jsem se sem narodila s programem že si nic hezkého nezasloužím a taky se mi tak dělo. 42 let jsem byla týraná, nedařilo se mi a nezažila jsem žádnou lásku v žádné podobě. Jen poslední 2 roky jsem lásku zažila. Jsem z jiné planety a prý mě přesvědčili, že se mám tady narodit. Od té doby jsem prožila jen samé příšerné životy a utrpení. Už se nechci na tuhle planetu v příštím životě narodit. Nikdy ! Podaří se mi to? Nedonutí mě k tomu nikdo.

Odpověď

Ahoj. Koukám, že v tom máš pořádný zmatek, pokud jsi nová duše, tak je to tvé první zrození a nemůžeš mít žádné minulé životy. Nevím, kdo ti tyhle nesmysly nakukal, ale místo hrabání se v minulosti, se spíš zaměř na lásku k sobě. Protože to, co ti v tomto životě dělají ostatní, jsi v jiných životech také dělala sama druhým. Přestaň se litovat a začni fakt žít s láskou a radostně. Tobě se rozhodně nepodaří nic z toho co píšeš a už vůbec nerozhoduješ, jestli se narodíš nebo ne. Napřed si musíš odpracovat minulé věci, což se ti vůbec nedaří. Poděkuj Stvořiteli a Matce Zemi za příležitost, kterou ti dali a začni na sobě konečně pracovat. Buď pokorná a přijímej život takový jaký je, pak se možná posuneš o kousek dál. To, co jsi napsala je výkřik EGA s Duchem, to nemá nic společného. Máš před sebou velmi dlouhou cestu. P.S. Svůj život sis nahoře velmi pečlivě naplánovala sama, stejně jako všichni ostatní! Držím ti palce, ať se najdeš.

6.10.2015 12:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist