Pochopil…

Milá Sáro, mnohokrát děkuji za odpovědi tobě i kartám, velmi si toho vážím.Včera jsem se zcela nečekaně viděla s přítelem, potkali jsme se náhodně v supermarketu.Od srpna jsme v pauze vztahu, bez kontaktu.Včera jak mě viděl, tak na dálku jen zběžně pozdravil a šel dál svou cestou.Očekávala jsem, že prohodíme třeba pár slov, nebo zajdem na kávu, prostě že se po 4 měsících budeme bavit.Držela jsem se etikety, že on muž, by se měl zachovat jako gentleman.Sári pochopil vůbec smysl a účel pauzy vztahu?Nebo je to spíš už konec vztahu?Pauzu vztahu jsem navrhla já, neboť odmítal řešit byť zběžné komunikační problémy, navíc začal po práci chodit denně do hospody, kde vysedával s „kamarádkama“, doma s ničím nepomohl, uhradil jen svou část nájmu, na domácnost nepřispíval nic, na antikoncepci přispět taktéž odmítl, se slovy, že raději spolu nebudeme spát a abych ho nerušila, tak jsem poslední půl rok před pauzou musela spát v kuchyni na dlažbě.Jelikož už jsem to déle nebyla schopna snášet a on odmítal jakoukoli komunikaci, byť jsem ho o ní prosila téměř na kolenou, jediné řešení byla pauza.Pavla G.

Odpověď

Ahoj Pavli, nic ve zlém, ale buď ráda, že jsi to ukončila, kde je tvoje ženství a hrdost, udělala jsi všechno a teď ho nechej v klidu srovnat myšlenky. Bohužel vůbec nepochopil smysl pauzy, ne že by nechápal, ale nechce chápat. Máš se od něho zcela odpoutat a zatím si dej do pořádku lásku k sobě. Pokud chceš jít opravdu do hloubky, můžeš mrknout na stránky žena je láska nebo mrkni na knížky a různá povídání od Petr Casanovy. Začni na sobě pracovat a věř, že když změníš sebe, uděláš to nejlepší, pak se také začne měnit vše, kolem tebe, ale bez práce to nepůjde. První krok jsi již udělala, gratuluji a pokračuj, držím ti prsty, dej vědět, jak ti vše jde.

24.11.2016 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist