Philips Lumea IPL 9900 Series IPL epilátor s funkcí SenseIQ

Pro ženy, které touží po hladké pokožce bez podráždění, bez bolesti či častého holení, je IPL epilátor Philips Lumea naprosto ideální. Philips Lumea IPL 9900 dokáže zajistit hladkou pokožku až na 12 měsíců a až 92 % chloupků odstraní již po 3 ošetřeních. Čtyři chytré nástavce si poradí s každou částí těla, inteligentní senzor SmartSkin vybere intenzitu světla podle typu pokožky a SkinAI zanalyzuje proces odstraňování chloupků, poradí se správnou technikou provedení ošetření i s péčí o pleť. Pokud by Lumea náhodou nesplnila očekávání, můžete ji do 90 dní vrátit, ale milují ji miliony žen po celém světě.

Hodnocení redakce

16.7.2024 10:33 | autor: Redakce

Pokud se neopaluji, barva mé pokožky je světlá, chloupky jsou tmavší. Historicky jsem podstoupila laserovou epilaci, která byla poměrně bolestivá, ale chloupky zřídly, až postupně nerostly cca rok. Od té doby jsem tuto proceduru nepodstoupila, ale stále jsem hledala řešení, které mě zbaví neustálého holení. Vzhledem k tomu, že si holím snad veškeré partie na svém těle, laserovou epilaci už podstupovat nechci, primárně kvůli vysokým finančním nákladům a bolestivosti. Lumeu znám od pár kamarádek, většina si tento přístroj pochvalovala, pár jich mělo problém s vysokou citlivostí kůže a tím i větší bolestivostí a další část kamarádek nad koupí uvažuje, ale čekají, až jim sdělím své zkušenosti já. Oholila jsem si veškeré partie, na kterých chci přístroj testovat, tj. nohy, třísla, ruce, podpaží a partie nad rtem. Nejprve jsem zkusila chytrou funkci na detekci typu pokožky, přístroj intenzitu záblesků vyhodnotil max. intenzitu 4. Dle návodu jsem si oholila všechny partie den předem, aby pokožka nebyla podrážděná. Provedla jsem 24h test dle příručky od intenzity 1 - 5, vzhledem k mým historickým zkušenostem s laserovou epilací jsem čekala, že používání bude bolestivé. Opak byl pravdou, a to mě na přístroji příjemně překvapilo. Při samotném záblesku u všech intenzit jsem necítila žádnou bolest, pouze vteřinu po záblesku různé intenzity zahřátí, u intenzity 1 jsem teplo nepocítila skoro vůbec, u intenzity 5 už to bylo silnější pálení, ale nic bolestivého, ani nepříjemného. Přístroj jsem používala bez napájecího kabelu, nabitý nevydržel po celou dobu, ale musela jsem ho na dokončení podpaží a obličeje připojit do elektřiny. Při dalším používání už to nebylo nutné, jelikož jsem vše zvládla podstatně rychleji než u prvního použití. Velká výhoda jsou nástavce na jednotlivé partie. Po použití jsem neměla zarudlou ani podrážděnou pokožku. Už po druhé aplikaci chloupky zřídly, hlavně v tříslech a podpaží. Po dalších udržovacích aplikacích (1x měsíčně) je chloupků čím dál méně, na některých partiích, hlavně v tříslech, už prakticky nerostou. Pro co nejlepší výsledky je ale opravdu nutné dodržovat plán a opravdu Lumeu používat pravidelně. Na co je nutné si dát pozor, je opalování, ať už na sluníčku nebo v soláriu, pár dnů před a po aplikaci jsem se více vyhýbala slunci. Dále, jelikož ráda používám samoopalovací přípravky, vždy si jejich používání naplánuji tak, abych v den použití Lumey už měla veškerou samoopalovací barvu kompletně smytou. Můj názor je, že ačkoliv samotná jedna procedura trvá okolo 30 min (celé tělo), tak je to oproti častému holení velká úspora času. Odpadá zarůstání chloupků, pořezaná (což se občas stane každému) a podrážděná pokožka. V neposlední řadě Lumeu vyzkoušel i můj muž, který ji používá na chloupky v tříslech a v podpaží, výsledný efekt byl velmi podobný jako u mě. Nicméně Lumeu dle návodu nelze u mužů používat na obličej a krk a tím si případně upravit, kde rostou a nerostou vousy.

Hodnocení

Femina:
1 2 3 4 5
Čtenáři:
12345

Pro napsání rezence musíte být přihlášen/a.

Přihlašte se zde

Více o tématu: světla

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist