Pět tipů pro ranní sex

Sex ihned po probuzení je nejlepší rozcvičkou před pracovním dnem. Hormony štěstí nás příjemně naladí a ochrání před stresem. Že to není váš případ? Máme pro vás tipy, jak začít.

Podle nové studie harvardské univerzity mají ženy trochu jiné biorytmy než muži. Večer je přepadá únava, zatímco ráno jsou čipernější. Sex poránu si proto teoreticky užijí více, než když se milování oddávají pozdě večer. Přitom to jsou paradoxně dámy, které se ranním milostným hrátkám většinou brání. Nechějí se partnerovi vystavovat ještě před ranní kontrolou v zrcadle a ukázat mu rozšmudlané zbytky make-upu a nově vyrašené beďary v obličeji. Navíc se mohou cítit pod časovým tlakem a obávat se, že nestihnou všechny ranní přípravy před odchodem do práce. Mužům je to, když jde o sex, obvykle jedno. Jak vyhnat všechny brouky z hlavy a ranní milování si užít naplno?

1. Nechte zatažené žaluzie
Poránu vypadají dokonale jen hrdinky televizních seriálů. Váš partner to moc dobře ví a neočekává, že se ráno probudíte s vizáží fotomodelky. Stejně to ale ve vás hlodá. Obecně proto platí, čím více přítmí v ložnici máte, tím uvolněněji se budete při ranním milování cítit. V zimním období je to jednoduché, většina párů se probouzí ještě za tmy…

2. Vynechte pyžamo
V zimě to asi bude chtít pořádnou duchnu, ale zkuste večer usnout jen tak, jak vás Pánbůh stvořil. Ráno se k sobě už jen přitulíte a dotyk kůže vám vnukne myšlenku na sex zcela samovolně. Navíc se bez pyžama či noční košile pod teplou peřinou méně potíme a probouzíme se voňavější.

Čtěte: Sexy vůně, které vyvolají touhu

3. Líbejte se na krku
Poránu má spousta lidí v puse jak v polepšovně a francouzské líbání je před vyčištěním zubů pro mnohé nepřijatelné. Nic vám ale nebrání v tom, abyste se zahrnuli polibky na vyhlášených erotogenních zónách, jakými jsou krk nebo uši.

4. Volte pozice „zezadu“
Nejásáte-li nad představou, že si budete vzájemně funět do obličeje ještě před ranní hygienou, volte pozice, kdy do vás partner vniká zezadu. Například je velmi pohodlné, když ležíte oba na boku v těsném spojení. V takové poloze navíc můžete ještě trochu pospávat…

Čtěte: 5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

5. Jděte hned na věc
Pokud není sobota a nic vás nevyhání z postele, nemusíte pospíchat. Ve všední den je ale vhodnější rychlovka bez zdlouhavé předehry. Pánové mají poránu zvýšenou hladinu testosteronu a vyvrcholení přichází snáze a rychleji. Můžete je proto vynést na vrchol blaha bez zvláštní námahy. Nesmíte ale odbýt ani sebe. Vlastní orgasmus urychlíte drážděním klitorisu rukou – pokud se stydíte sama, naveďte na to správné místo ruku partnerovu.

30.9.2011 11:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist