Perličky z praxe. Lékař odhaluje nejšílenější zranění penisu, se kterými se setkal

Prostřelený úd šípem je určitě děs, ale jsou i další věci, se kterými se jezdí na „penisovou pohotovost“ – třeba filmový předmět navlečený na místě, kam rozhodně nepatří. Z těchto pravdivých příběhů mrazí!

Být doktorem není žádný med. Když se navíc jedná o odborníka přes pánské nádobíčko, je o neobvyklé zážitky postaráno. Americký urolog Brian Steixner, který je ředitelem Institutu pro mužské zdraví a specialista na sexuální medicínu, o tom ví svoje. Jaké případy měl ve své ordinaci? Tohle je hodně silný kalibr!

1. Pán prstenů aneb fanoušek v ohrožení

Hned první patálie s rozkrokem bere dech. V čekárně se objevuje nervózní 19letý týpek, jehož láska ke sci-fi trilogii nezná hranic. Tomu se říká sžít se s filmem!

„Najednou přede mnou stojí chlápek v obleku Gandalfa, který nemá kalhoty a na penisu má navlečený prsten. Rozpačitý čaroděj přiznává, že šperk se snaží sundat už celé čtyři dny,“ vzpomíná s úsměvem zdravotník. Jak tohle drama dopadlo? Pro dotyčného naštěstí dobře, i když přišel o svoji oblíbenou proprietu, jelikož prsten se musel rozříznout. Ale intimní partie zachráněna!

2. Úlovek při honu, co nebyl v plánu

Scénář? Muž z New Jersey vyráží na lov jelena. S sebou má luk, šípy a odhodlání skolit největšího samce v okolí – což se mu technicky vzato povedlo. Vystřelený šíp se nějak odchýlil od kurzu a zasáhl to nejcitlivější místo. Doslova! Zbraň se zapíchla přesně do válcových trubek, které se při erekci plní krví.

„Po několikahodinové operaci pacient opustil ordinaci s nešťastným výrazem. Jeho penis se kvůli zákroku naklonil doprava o 45 stupňů. Tak už to zůstane,“ popisuje Brian Steixner s tím, že to mohlo dopadnout i hůř.

zraneni-penisu-1.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

3. Sklizeň, která pokosila i to, co neměla

Tenhle příběh je trochu silné kafe, proto tě ušetříme detailů. Kalhoty statkáře se při sklízení sena nešťastnou náhodou dostaly do zemědělské techniky. Z pohlavního údu toho vlastně moc nezbylo, což byla pro specialistu opravdová výzva.

„Chtěl nový penis, tak jsme mu vyhověli. Použili jsme kůži a svaly z předloktí, materiál vytvarovali do požadovaného tvaru, přenesli do slabin a spojili s krevními cévami. Všechno funguje, jak má, jen erekce se musí ovládat ručně. Pokud jde o velikost, drželi jsme se 22 centimetrů. Co jsme mohli dělat?! Ten chlap přišel o mužství, bylo třeba nějak kompenzovat jeho ztrátu,“ vysvětluje odborník, co má srdce na pravém místě, a evidentně ví, jak potěšit raněného. Alespoň co se týče velikosti!

4. Temná stránka vlastnictví farmy

Chtělo to dva roky, tři zlomeniny penisu a jednu infekci, než urolog přišel na to, kde k takovým zraněním přišel samozřejmě nejmenovaný muž. Lékařské testy odhalily, že majitel farmy měl na v rozkroku breberky, které se běžně vyskytují v konečníku ovcí. A to už vážně nešlo zatlouct, důkazy byly všeříkající.

„Tohle byl opravdu příšerný den, na který jen tak nezapomenu. Bohužel i takové věci se dějí a tenhle případ patří mezi ty nejdivnější, které jsem za celou kariéru zažil,“ říká s povzdechem Brian Steixner. Jó, doktor, ten tvrdý chleba má…

Které zranění ti přijde jako totálně šílené? Poděl se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem, těšíme se na příspěvky! A jen tak mezi řečí, myslíš, že tímhle penisové šílenosti končí? Tak to jsi ještě neviděla originální hru na klavír v jedné talentové soutěži…

Foto: Shutterstock.com

10.5.2018 6:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist